Kalıcı fön fiyatları nedir? Kalıcı fön saçı yıpratıyor mu?

Kalıcı fön yaptırmak istiyorum ama korkuyorum. Saçı gerçekten yıpratıyor mu? Ne kadar yıpratıyor? Fiyatı ne kadar? Antalyada bildiğiniz kalıcı fön yapan iyi bir kuaför var mı ? Yaptıran var mı vs vs vs. :D cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :DD

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Brezilya fönünden bahsediyoruz. Sandığın gibi kalıcı değil gerçi bu senin saç tipine göre değişir . Nasıl bir saç yapısına sahipsin ? saçı gerçek anlamda yıpratıyor uçları eline takılıyor insanın. Fön fiyatı genelde 150-200 arasındadır ama şampuanlarını almak zorundasın yoksa kalıcı etkisi yok. şampuanlarla birlikte 250-300. yerine göre de değişir. Tuzlu su fönü bozar, klorlu su da. Güneş ve ter de etkili. Saç yapından bahset...

0|0
    0|0
    • Kalıcı olmadığını biliyorum 8 ay falan sürüyomuş adı öyle olduğundan öyle dedim saçım ince telli ve belime kadar uzun önlerde de boya var ama fazla değil

• Teşekkür ederim çektirmiyeceğim sanırım çok korktum saçlarımı seviyorum :D

• Yani. Ben de insanların saçlarını seviyorum. Tabi kendi saçlarımı da . Çektirme, yazık edersin saçlarına. Güzel güzel dalgalıdır onlar. Kendi haline bırak. Nude nin bakım kremi ve şampuanı var onu al %100 doğal. Lilakutu'dan kolayca spariş verebilirsin. fiyatı da uygun. 300 mg. Saçlarına iyi gelecektir :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben yaptırdım 130 tl ye ama 1 hafta bile dayanmadı.Kötü yerde yaptırmışım galiba.Yaptırmadan önce iyice araştır.

0|0
    0|0
  • yaptırdım çokta memnunum 400 tl ye yaptırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...