Sarışınlar veya kumrallar ....kızlar bir bakın .....

ya kızlar bugüne kadar benim nedendir bilmiyorum ama sevgili bakımından yani nsarıldığn öpüştüğün insan mesela hep sarışın veya kumral olmuştur yanlış anlaşılmak istemem ama ten renginden mi tüy rengindenmi daha temiz geliyolar sevgilim kumralmesela 4 senedir bir kez olsun pis bir ter kokusu duymadım kokan insanlardan hemen soğuyorum siz ne düşünüyosununz

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• En temiz hintli bile bana pis gibi gorunur. Sacma. Dogustan butun tuyleri beyaz cikan insanlar en temizlerimiz mi? Yoksa, pigment mi uretmiyordu vucut. Pigmenti bol ureten vucutlar piiiiis! Bu arada sarisin degilim ama temizim. Pigmentlerim de cok saglikli. Testesteron hormonlarimda killarimin cikmasina sebep oluyor. Ayni zamanda zekamin gelismesinde arti katkida bulunuyor. Ama ben sana gore pis bir ayi gibi mi gorunuyorum. Bugday ten ne oluyor. Boz ayi mi?

0|0
    0|0
    • AL İŞTE nye yanlış anlyosunuzkiii her kişi için geçerli değil tabi

• :D lonuyu nerdeenn nerlere getirdin neyse

• Tamaaaam! Sıkma canını :) Cok ustune gittim. Ozur dilerim. Iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• Temiz gelmesinden değil de karakter ve ya yakışıklılık bakımından çekici gelmiştir. Ya da aşırı temizlik hastasısın. Kişiden kişiye de değişir temizlik olayı. Ama bnde açık kumral severim :DD

0|0
    0|0
    • aynen temizlik hastalığım var azcık açık renk olunca daha temiz gbi geliyor :D psikolojik işte

• sarisinim selam asdfghjgfldfxkgişsglsdi

0|0
    0|0
  • esmerler kokmaz merak etme :D mukemmel beyaz poponu al git :D

0|1
    0|0
    • :D ya canım yanlış anladınız yiaa her esmer kokar dye bişey demedimmm

• Hayi hayir tuz ruhu anca gider :D:D

• :D Hastasıyım her gün iki şişe dviririm

Yükleniyor...