Kazım kazımın galatasarayda geleceği

Var mıdır sizce yoksa hemen satılır mı culio gibi ya da kalınca oynatır mı fatih terim ne dersinizz?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hazırlık döneminde baya hırslı,golde attı malaga maçında ama gitme ihtimali yüksek. kalırsada yerli statüsü yüzünden kalır türkiye kupasında izleriz

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Kazım istikrarlı olmasada iyi oyuncudur sol kanat oynar sağ kanat oynar forvet oynar sezon içinde Amrabat´tan daha çok gol atar ama çok bencil bir oyuncu 2 sene önce Baros ile Elmander´e pas atmayıpta(Atsa Gol) kaleye vurduğu şutlar hala aklımda

1|0
    0|0
  • Kazım Kazım takımın en iyisi :)

gelir gelmez ilk sorusu bu olan kız hakkında diğerleri ne düşünür acaba

0|0
    0|0
  • Kazım zaten terim'in beğendiği bir oyuncu.milli takım teknik direktörü iken milli takıma kazım'ı ilk çağıranda o idi.Fenerbahçeden gönderildiği zaman gs'ye kazım'ı alan da yararlanmak istemese kadroya almaz mutlaka kullanacaktır kazım'ı.kazım da maçlara kendini verdiğinde iyi oynuyor faydalı olabilir gs için

0|0
    0|0
  • Kazım'ı kiralıcaksın, başka bi' işe yaramaz o adam..

0|0
    0|0
    • Bilmem yarayadabilir barosa bir kere bile şans tanımadı fatih terim köreldi tabi ama o adam ki geldiğinde gol kralı oldu. Neyse yine de sağol: )

• Baros ile kazım kıyaslanır mı?

İyi geceler..

• kalabilir,iyi oyuncu ve yerli statüsünde

0|0
    0|0
  • iyi oyuncuda gelecek konusu

0|0
    0|0
  • Gitmeli

0|0
    0|1
  • o değilde bu nasıl biresimdir ya hahahh öldüm gülmekten

0|0
    0|0
    • Güldürdüysem ne mutlu: ))

• yetenekli olmadığı ve disiplinsiz olduğu için sevilmemesi normal.ama fiziği çok iyi çalışırsa birşeyler yapabilir.

• Kayseri yolu goründü ona...

0|0
    0|0
  • geri dönmesi şaka gibi...

0|0
    0|1
    • Yaa nedir bu düşlanlık bu adama karşı anlayamadım. Teşekkürler yine de

• düşman olduğumdan değil...gereksiz olduğundan ;) ben de teşekkür ederim ...

• yoktur satılır bence hele fatih hoca gibi otoriter birinin yanında

0|0
    0|0
  • işe yarasa biz atmazdık takımdan çöpçü g.s :)

0|1
    0|0
  • Topa senin avatardaki gibi bakıyo (:

0|0
    0|0
  • yer bulacağını zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • kazım artık futbol oynayamaz iyi oldu kayseri spora gitcekms zaten

0|0
    0|1
  • böyle isim mi olur kazım kazım abuzer kazım olsa daha iyi

0|0
    0|0
  • kazım gibi evladım olsa camdan atarım

0|0
    0|0
  • kazım kazım kayserispor da bu sezon bana göre çok yararlı kesinlikle bu yerli sıkıntısı çekilirken kesinlikle cimbomda kalmalı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden olmasın Kazım iyi bir futbolcudur ben önceden beri beğenirim .. Oynatılır bence..Fatih Hoca en doğrusunu yapar.

1|0
    0|0
    • Bilemiyorum bence de gayet iyi bir futbolcu fakat baros gibi olur diye korkuyorum bilemem. Teşekkürler

• Baros olayı çok farklı tatlım adam harcandı .. : / Umarım takımımız için en iyisi olur..Ayrıca şuan yabancı kontenjanından kaynaklanan sıkıntılardan dolayı gönderileceğini sanmıyorum oynatılır..

• kazım satılamaz! heleki tff nin 6+0+4 kuralından sonra hiç satılamaz. kesinlikle hata olur. kaliteli ve türk bir oyuncu. galatasarayımın bunu düşüneceğini umuyorum

1|0
    0|0
    • Umarım: ) . Teşekkürlerr

• Günaydın evet futboldan daha çok galatasarayımı seviyorumm. Peki görüşürüz

• kız olduğundan eleştirmişler seni...

sen kafana takma eğlenmene bak ...

son olarak hiç bitmez galatasaray aşkı...

• Bence gayet var...

1|0
    0|0
  • eğer gelirse oynatır

0|0
    0|0
  • canım birşey soracam niye hep başkalarının fotosunu koyuyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...