Yüzdee 20 vucutta yag varmıs benim napcam ?

Yag yakıcı kullanan var mı? 71 kiloyum yüzde 20 oranında yag var vucutta nasıl bu oranı düşürebilirim 30 dk cardio . 1 saat yüzme . işe yararmı ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 85 kiloyken yüzde 6 idi benim yağ oranım. ve 3 ay önce 94 kiloydum ve inanılmaz yağlıydım. 3 ay boyunca sadece koştum ve bisiklet sürdüm kardeşim. ve yağ ve karbonhidrattan çok uzak durdum. bol bol tavuk göğsü ye. peyniri lor peynir ye. light ürünleri tüket.şuan 82 kiloyum ama ramazanda hafiften yağlandım ramazan biter bitmez tekrar başlıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• ne yaptın be hacı foklarda o kadar yağ yok löp löp yersen olacağı bu =( yürüyüş yapıp mekik çekicen birebir

0|0
    0|0
  • klasın iyi bence :D işe yarar

0|0
    0|0
  • yarar ben 72.7 kilo yag oranı %20.9 du 4ayda %17 yağ 65kilo ya kadar indim ama spor salonuna gidiyorum ortalama her gün yarım saat cardio ama yağlı yemekleri kestim :D

0|0
    0|0
    • 1 saat yüzme 30 dkk cardio hergün süt .d içiyorum bende baska napabilirim yag yakıcı alacam

• Kardeşimm 2 aydır spor yapıyorum hemen degişmek istiyorum :S ben

• peki sen bilirsin ama yağ yakma, fit olma, kas yapma bir anda olmuyor en önemlisi sabırlı olmak ben 5 aydır yapıyorum ve zamanla değişimi görünce seninde hoşuna gidiyor zaten

• bana kalırsa koşu yapmalısın yağları yakmak için birebir

0|0
    0|0
Yükleniyor...