Herkes bir bir giderken arkada kalan olmak nasıl hissettiriyor?

Herkes bir bir giderken hayattan ya da bir yerlerden geri de kalan olmak nasıl hissettiriyor?

Elimizde olmadan değişirken hayat sonuna geldiğinizi hissediyor musunuz?

Ölümsüz olmanın bir ön gösterimi gibi bu,sonsuzadek yaşarken sevdiklerini nefret ettiklerini arkadaşlarını dostlarını kaybetmek.Anıları zamanın sonunadek taşımanın verdiği yorgunluk,bitkinlik..

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

• link

nedense bunu paylaşmak istedim

:)

gidene gitme diyemiyorsun bile kimi zaman,sonra gidenlerin sevmediğine inanıyorsun

ve,benim suçum neydi?neden sevdiklerim gidiyor düşüncesi..kalbinde kocaman boşluk

bazı geceler uykusuz kalp sızılarıyla yarım yamalak düşüncelerin eşlik ettiği gözyaşların

sessiz çığlıkların diyelim:)Gitme,beni bırakamazsın,ne yapacağım sensiz?diyemedin ya hani..ondan belki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ben obur taraftan yazıyorum sız fanıler burayı bılsenız olmek ıcın bırıbırınızle yarışırsınız. bız burda hergun vucudumuza krema surup ooo yeaaa

0|0
    0|0
  • Yaşam döngüsünün en karakteristik özelliklerinden biri de sürekli değişim durumu bence.Bir tür evrim.Önce lisedeki çevrenle irtibatı kaybedersin,sonra üniversitedeki arkadaşların arasından tek tük görüştüklerin kalır,hatta çok kuvvetli olan asker arkadaşlıkları bile örneğin bir Facebook olmasa tamamen yiter gider.Değiştirdiğin her işle birlikte eski iş arkadaşlarını da unutursun.

Bir süre sonra geri baktığında ''O tanıdığım insanlar nerede?'' diye düşünürsün.Sonra unutuverirsin.Çevremiz her değişiminde bizi biraz daha geliştiri bence.O yüzden pek takılmıyorum.

0|0
    0|0
    • Yakın oldukların kolayca kaybolmaz ya da kaybolmamalı.

• Öyle olmak zorunda oluyor bazen.Askerden önce çok yakın olduklarımın büyük bir kısmı şu an hayalet benim için.Hayatın insanı nereye sürükleyeceği belli olmuyor ki.

• en önemli yarışta birinci olmuşuz, gerisi boş

umarsızca geride bıraktığımız milyonlarca kardeşimizin acısı çıkıyor

0|0
    0|0
  • Kalanada gidene de zor ama sanırım kalana daha zor gibi.

0|0
    0|0
  • Gidene göre değişir...

0|0
    0|0
  • çenem çok düşer ya...anlatacak birsürü şeyim olur! :D

0|0
    0|0
  • İnsan bunları düşünerek yaşayamaz zaten, bir yerden sonra patlayacaktır. Hayatı düşünmeden yaşamak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Bizimde eninde sonunda oraya gidecek olmamız,fazla sıkıntı vermiyor.

Kavuşmanın lezzeti ayrılığın acısından daha güzel.

0|0
    0|0
  • Giderek yalnızlaştığını hissedersin

ama doğamızda unutmakta mevcut herkes bu olguyu yapısına göre farklı kullanıyor

herşey ne kadar unutulur desekte iz bırakır

0|0
    0|0
  • Sonrada dötüme baktı diye atar yapıyorlar

0|0
    0|0
  • sorumluluğun bende olduğunu bana kaldığını hissettiriyor

0|0
    0|0
  • Genelde ben de gidenlerden oluyorum.

0|0
    0|0
  • Daha öyle birşey hissetmedim.

0|0
    0|0
  • "bir gün gelir herkes kendi yoluna gider,herşey nasıl başladıysa birgün öyle biter " Yavuz Cetin

0|0
    0|0
  • "ne ölenle öl,ne gidenle git,aslolan hayattır"

0|0
    0|0
  • Terkedilen olmak , ölmekten betermiş ..

Terketmek ise bütün hatıraları kalbinde götürmek ..

0|0
    0|0
  • Kim gittiki

0|0
    0|0
  • herkesin bir raf ömrü var fazla takılmamak gerek böyle şeylere

0|0
    0|0
  • berbat birşey

0|0
    0|0
  • yok öyle birşey

0|0
    0|0
  • İyi denemeydi panpsika! Bizde gidiyokki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tükenmiş, şaşkın, üzgün bir vaziyette oluyorum.

2|0
    0|0
  • Arkada kalmak da bakış açısı gerektirir. Diğer yönden bakarsan belki de öndesindir.

0|0
    0|0
  • kötü hissettiriyor hem de çok keşke bu duyguyu tatmasaydım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Nereye gittiğine bağlı. Mesela Miami'ye tatile giderlerse oraya hiç gidemeyeceğini bilirsin, ama mezara giderlerse, sen de bir gün yanlarına gideceğini bilirsin.

0|0
    0|0
  • zamanı iyi kullanamadım bir daha yapmıcam diyip yeniden aynısını yaptırıyor, her defasında başa sarış

şunu şunu yapsaydım pişmanlığından ziyade yaptıklarıma duyduğum pişmanlık sanırım

4 günde 5 defa geride bırakıldık ama hala aynı, ne tuhaf

bazen burda sorulan sorular beni çok şaşırtıyor acaba diyorum izleniyor muyum

0|0
    0|0
  • Hep arkada kaldım gitme diyen hep ben oldum zamanla alışılıyor

0|0
    0|0
  • kalan olup acı duymayan bir benim sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...