Yeni Şampuan........

İyi akşamlar. Uzun süre panten aqua light serisini kullandım daha sonra bioblas dökülen saçlar için ve yağlı saçlar için olanlarını kullandım. Şimdi ise sarmaşık özlü olanı aldım ama değiştirmek istiyorum. Uçlarını kazık gibi yapmayacak bir şampuan arıyorum ne önerirsiniz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bioblası bıraktım kupkuru yaptı saçlarımı şimdi dove onarıcı terapi seti var onu kullan link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• uzun saçlı biri olduğum için ben de şampuana çok özen gösteriyorum. ben de her marka şampuanı denedim ama şu an loreal paris elseve saç dökülmesi için olan siyah kutulu şampuanı kullanıyorum. hem dökülme çok ciddi oranda azaldı hem de saçlarımın yapısı çok iyi. tel tel ayrılıyor ve kazık gibi de değil.

0|0
    0|0
    • elseve renk koruyucu şampuanını kullandım uçlarını çok yıprattı. kokusu çok güzel ama cesaret edemiyorum

• Uzatmak için özel yaptığın bisey var mı ? :(

• hayır aşırı hızlı uzayan saçlarım var. dördüncü kez uzatıyorum. 2012 Şubat ayında 3e vurdurmuştum şu an belime doğru gelmeye başladı topuz yapıyorum. elseve'in siyah olanı ama diğerleri iyi gelmiyor. en iyi erkek şampuanı denen head & shoulders bile ciddi zararlar verdi saçlarıma.

• şimdi her şampan herkese uymaz benim saçım yağlı ve ince ama kullandığım şampuan clear hızlı stil dye şampuan gerçkten saçlarım yumuşacık oluyo braz kulln saçın alışsın şmppuana bnce çok bğnrsin

0|0
    0|0
    • Benimde yağlı ince ve seyrek. Saçlarımı dökmemesi çok önemli zaten iki tutam saçım var..

• kullan diorum sadece çok eminim çok şmpuan kullndım ama onun gibisi yok bence

• Isırgan otu özlü head and shoulders

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dove kullanıyorum yumuşacık oluyo :D (reklam gibi oldu ama)

0|0
    0|0
Yükleniyor...