Sevdiğiniz için yaptıklarınız nelerdir?

Sevdiğiniz, platonik bile olduğunu biri için o farkında veya değilken neler yaptınız? Ben mesela ona doğum gününde hediye almıştım ama hala aşığım ve ona açılamıyorum eee siz neler yaptınız? Delilikler çılgınlıklar neler yaptınız?

Güncellemeler:
uzun anlatın işte konuşuyoruz bir bakımına :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gençlik yıllarımdı. Toplanın ln.

Facebookta gördüm dedim bu benim olmalı, arkadaşından numarasını aldım, adımı boşver falan filan edebiyatım iyidir bağladık işte, sonra bu hemşireydi serum taktırmaya gittim, yattım tabi bu benim o telefonda ki adam olduğumu bilmiyor, dedim serum tak, orda çığlığı bir kopardım ölüyorum diye doktor geldi olum neyin var dedi, dedim doktor Kalp yarasıdır ilaç kapatmaz, doktorun da bir hoşuna gitti, tabi nazik bayen hoş durumlar, neyse bu benim olduğumu anladı, buluştuk, dedim ben buna bir jest yapıyım, önce Ankara altınparktan abartmıyorum 4 çuval gül topladım, 2 kata çıktım evlerinin balkonuna ( Eski model mahalle evleri ) yaz gunu pencerede açık 4 cuval gülü döşedim evine resmen, o gunun akşamına Aşk fm vardır ankrada meşhur orda harun abimize canlı yayında kızı arattım Birde şarkımızı Patlattım link off diyorum sana, en buyuk olayımda şey oldu, bunun yanında çalışan en gıcık olduğu kız vardı, oda cafer diye bir çocuğu seviyordu bende piçlik değilmi çocukla tanışıyodum rica ettim Al dedim şu bir buket orkideyi benim kıza ver, dedi abi orda gülşah var kız beni seviyor, dedim olum maksatta bu ya :d Gülşah Bayılmış, Benim hatun yerlerde mutluluktan ağlar, O değil çiçeği götüren kadın abartmıyorum Afett ..

Diğer sevgilim yarın.

cut.

2|1
    0|0
    • Onlara ne desek bacak arasıyla anlıyorlar..

Kürek çekmek şu saatte zor yahu.

• Artımla destekliyorum yazıyı..

feyz alın.

• @soran bu hayatımın 2 günü :d

mağrulum o kadını bulmam lazım :d Adı besteydi :( bir gün geliyimde arayak :d

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç.

0|1
    0|0
  • platonik deylim ama çok şey yaptım yazsam buraya sığmaz ama en güzeli ben onun resmini çizdirdim altına da sana verebilecek senden daha güzel bişey yok yazdım sonra ne oldu bir kelimeyle yıktı dünyayı başıma

0|0
    0|0
    • nasıl neler yaptın başka

• neyseki çabuk bitti ben o yandan bakıyorum

• bende aşık oldum ama bitmedi

• sevdiğim kişi beni terketmeden öncxe onun için herşeyi yaptım. Ama şimdi ben onu hala seviyorum ama bunu ona söylemeyecek kadar gurur yapıyorum yani şu an sadece uzaktan kesiyorum ve bol bol içiyorum :((

0|0
    0|0
  • Hoşlanmasını sağlamak için , türlü türlü yazılar okudum , ince eledim sık dokudum , bakmadıgım , arastırmadıgım site kalmadı , nasıl mutlu edebilirim diye dusundum . ben video editorum , profesyonel anlamda videolar yaptım , ama gostermedim .

0|0
    0|0
  • lisedeydik törende manevra ile mikrofonu alip ilani aşk etmistim , okula cicekler yagdiriyordum ama sonuc vermemisti 4 aylik bir ugras sonrasinda da pes etmistim.

0|0
    0|0
    • vayyy lise 4 felan mı :) sonra başka olmadı mı anlatsana

• lise 2'ydik güzel anilar bunlar sahsen gecmise donup baktigimda o kiz kabul etmis olsaydi beyaz atli prensi olabilecek kabiliyetim vardi daha o yaslarda :d

• Yağmurda sırılsıklam olmayı denemiştim evine kdr takip edeyim derken şimdi olsa hayatta yapmam :) şimdi hep hatırlanınca gülümseme sebebi olur böyle şeyler

0|0
    0|0
    • aşık olmak ta mı

• Aşık olduğum için okul çıkışı takip etmiştim evine kdr ne günlerdi daha çılgındım lisede :)

• Evet yani hatırlayınca o da gülüyordur öylesine güzel bir ses tonu vardı ki hiç dışardan göründüğü gibi değildi..

• ben ohooooo 3 yıl peşinden koştum hediye falan elimden ne geldiyse yaptım ama bana evet demedi :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...