Dünyada kötü insan var mı ?

Teorime göre yok. En şerefsiz dediğimiz adamın bile yakın Arkadaşları var olabiliyorsa dünyada kötü insan yok demektir. Mesela hırsızlık oldu diyelim. En yakın arkadaşınızdan şüphe duyar misiniz. Ben duymam. Bu durumda birileri birilerinin muhakkak en yakın arkadaşı. Ee o zaman kim yiyor bu haltlari ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar elbette art niyetli insanlar var kötü diyebileceğimiz. Ben paradokstan bahsettim size. Muhakkak ki kötü insan var biliyorum. Ben karmaşayı görmenizi istedim

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler.kötünün arkadaşı kötüdür. insanları birbine bağlayan şey ortak zevkler ve dünya görüşüdür. neden kötü yok ne kadar iyi varsa o kadar da kötü var. herkese iyi derseniz gerçek iyinin değeri kalmaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• kötü insan yoktur "karakter"ler vardır. herkes aynı karakterde değil mesela biri çok paylaşımcıyken biri bencildir ve benzil olana kötü deriz biz. aslında bu karakterle alakalı bir şey bencil olan da kendine göre haklıdır, diğerleri ona göre kötüdür sonuçta :)

0|0
    0|0
  • seni çok işletirler genç .nasıl kötü insan yok ya iyi insan yok nerdeyse dünyada :/

0|0
    0|0
  • Var. Yakın arkadaşıydım çok pis ihanete uğradım.Yani bu kötüler rol yapan sahtekar.Sonuç olarak var.

0|0
    0|0
  • teorin çok saçma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakıyorumda aklında deli sorular.

0|0
    0|0
  • yin ile yang. olayı işte her kötünün içinde bir iyilik. her iyiliğin içinde bir kötülük vardır

0|0
    0|0
  • "Ne bakıyorsunuz? Siz hepiniz dallamasınız. Niye biliyor musunuz? İstediklerinizi yapacak yürek yok sizde. Benim gibi adamlara muhtaçsınız.

Benim gibi adamlara muhtaçsınız, böylece parmakla gösterip... "işte, kötü adam o" diyebiliyorsunuz. Peki ama... bu size ne kazandırıyor?

Siz iyi misiniz? İyi falan değilsiniz. Sadece saklanmayı, yalan söylemeyi... iyi biliyorsunuz. Benim öyle bir derdim yok. Ben hep doğruyu söylerim. Yalan söylerken bile. Kötü adama iyi geceler dileyin bakalım! Hadi.

Size söyleyeyim, bir daha böyle kötü bir adamı zor görürsünüz. Hadi. Kötü adama yol açın. Savulun, kötü adam geliyor! İyisi mi çekilin önünden!" bu sözü seviceksindir :) scarface filminden

0|0
    0|0
Yükleniyor...