Biraz önce kaza yaptım ve moralim alt üst yardım!!!!

Bugün babamla her zamanki gibi şehir içi tur atıyordum arabayla öğrenmem için ilk 1 saat sorunsuz bir şekilde gezdim ama dönüş yolunda eve 2-3 dk kala sağ şeriti kontrol ederken önümdeki aracın durduğunu farketmeyerek arabaya sert bir şekilde girdim yaralı yok ama arabaların durumu çok kötü zorda olsa kasko konusunda anlaştık hallolucak ama bendeki moral ve özgüven 0 ne yapmalıyım tavsiyeleriniz neler?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bırakma kullanmayı, kaza yapmayan şoför yoktur bundan sonra daha dikkatli ol araba kullanırken bütün agılarının çok açık olması lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mesela yaralı yok ölü yok.. şükür daha ne olsun herkesin başına geliyo böyle şeyler o an verdiği bir telaştır sende ki rahat ol

0|0
    0|0
  • Herkesin basina gelebilir.. Hafif atlattigin icin sükret. Gecmis olsun

0|0
    0|0
    • Teşşükkür ederimde nasıl olucak bilmiyorum ama trafiğe nasıl çıkıcam bu özgüvenle

• Üzerindeki soku atlattiktan sonra cikarsin yine.. Özgüvenini kaybedicek bir sey yokki, haksizlik ediyorsun kendine, olacagi vardi oldu..

• Moralini bozucak bir sey yok ya herkesin basina gelir :) kimseye bir sey olmadigina sukret :)

0|0
    0|0
  • suç sen de değilse takma dikkatli ol yeterli

0|0
    0|0
    • Suç bende arkadan ben girdim arabaya ve hızlı bir şekilde ayrıca ehliyetim yok

• oo o zaman bir zahmet üzül yaniii niye tam bilmeden trafiye çıkıyon ki

• 2 haftadır dolaşıyorum bir problem yoktu aslında dikkatsizlik biraz ama bilmiyorum acıkcası

Erkekler Ne Diyor 3

• çarptığın araba ve altındaki araba lüks birşeymi _? kasko değil trafik sigortasıdır o

0|0
    0|0
    • carptıgım araba honda cıvıc daha alalı 10 gun almıs adamın bızım arabada nıssan almera öyle lüks değil

• lüksmüş hacım aman dikkat et akşam 00:00 suları sürüşe gidin bende öyle çıkıyordum

• Abi iftardan sonra çıktık hep çıkıyorduk 1 saat FSM nin sıkışık trafiğinde bile bir problem olmadı ama sonradan bir anlık dalgınlıgıma dıkkatsızlıgıme geldı frene sertcede asılamadım

• bi daha çarp alışıyosun 2 pertim var :)

0|0
    0|0
  • arabaya koyim sana bişe olmasınya adamım rahat ol :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...