Şu dudağının altında ben olan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

şahsen ben, o beni görünce öpesim geliyor çok sexi geliyor benimi mi kişiliğim bozuk yoksa ben gibi olan var mı ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yoo normalsin .sana seksi gelebilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İşte o benim :) ama "iyi ki de var" dediğim bir şey değil, senin çekici bulmanı ilginç karşıladım desem. :)

0|1
    0|0
    • bende buna şaşırdım desem onu nasıl beğenmezsın :) desem çünkü kızları çok tatlı yapıyor bence seni ekleyebilrmiyim :)

• yoo, asla aklımdan öyle bişe geçmedi hayat bu çoktan seçmeli şekil a daki olduğu gibi karar sana ait ister o on sorundan birine veya hepsine hyr diye bilirsin ama o 'benine ' teşekür ediyorum iki muhabet etirdiği için :)

• Ben teşekkür ederim, ben'li bir sevdiceğin oldu mu haber edersin, anlaştık mı. :)

• Bence senin kişiliğin bozuk canım. :) Bana hiç de çekici gelmiyor. :)

0|0
    0|1
    • senin ki dudğının altında değil saten ama senın kıde ıdare eder güzelim :)

• Yani eğer farkında değilsen öğreteyim diye dedim de. Başarılı oldum sanırım.

• kendi ismden banane benim kişsi güdü nesini anlmıyorsun ekmek ,aş su gib ;=)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu anormallik değil ..dudağının altında "ben" bulunan kızları senin gibi beğenmiyorum ama çilli kızları çok çok çok beğenirim.

Umarım öyle biri ile bir evliliğin olur da hayatın boyunca sevmekten bıkmazsın.

0|1
    0|0
  • Yanii, Güzel bir çekiciliği oluyor evet...

0|1
    0|0
  • Dudaktaki benlere bayılıyorum

0|1
    0|0
  • eva mendes gibilerden bahsediyon sanırım . aga ben hiç çekici bulmuyorum .

0|1
    0|0
    • kardeşim yananda değil dudanın altında olcak yoksa tıpa tıp eva menderes benyn ünvrstede arkdasım vardı :)

• hehehe napak illa gelir beyanı mı gösterek :))) onun suçu bizim değil ki :) çıkmasın meydana otursun evde çocuklarının anası evinin kadını olsun :))

• aga şimdiki spk kapsamlı :) ama yinede haklınla bakna değil baktırana bulcan :)

Yükleniyor...