Yapılan reklam filmlerinin saçmalığı...

Ürünün reklamını yapacaz diye ortaya saçma sapan şeyler çıkıyor. Ya saçma bir şarkı yaparlar koyuna ineğe söyletirler ya da alakasız bişeyi ürünün yarar sağlicağı bir duruma bağlarlar. Bu reklamların düzgün veya mantıklı olduğunu kendileri düşünüyo mu acaba? :)

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• Reklamların amacı akılda kalmak ve bunun en iyi yönü de saçmalıktan geçiyor. İnternetten ünlü bir reklamcının söyleyişini seyredebilirsiniz. Tezat ve saçmalık herkesin aklın da kalır. Örneğin , sana iyilik yapanı unutur ama kötülük yapanı asla unutmazsın. Kıssadan hisse...

0|1
    0|0
    • ''Bu reklam çok saçma gidim de aliyim şu ürünü'' dedin mi hiç :)

• Sana saçma gelen ve reklamının saçma olmasına rağmen ilgi ve merak uyandıran bir ürün olup olmadığına ?

• ilgi uyandırsaydı çoktan alırdım 1 tanesini :)

• Reklamın saçma olması dikkat çektirir.. Ve amaçlarına ulaşmışlar ki sende etkilenmişsin..Eğer öyle olmasaydı sen şimdi bu yazıyı paylaşmıyor olurdun..Halbuki sende şuan onların reklamını yapıyorsun :)

0|1
    0|0
    • ama ürün hakkında aklımda pozitif bişey yok. Kalkıp almayı dahi düşünmedim. Sence amaçlarına ulaştılar mı?

• amaç mantıklı olması değil ki akılda kalıcılık. marketlerdeki hipnoz eden müziklerle bilinçaltındaki reklamlar birleşince kasada yüklü bir meblağ ödüyorsun hadi geçmiş olsun ;)

0|2
    0|0
    • saçma bir kalıcılık ama. Biraz mantıklı olsa neyse

• sen demiyon ama bilinçaltın diyo demekki amma sorguladın be :)

• doğrular sadece :)

• link Hayatımda izlediğim en salak reklam :D

0|1
    0|0
  • tabikide düşünmüyorlar reklam yapılırken insanların dikkatini nasıl çekebiliriz diye düşünürler, çocuklar baktıgında anne baba bana bundan al diye nasıl dedirttirebiliriz diye düşünürler böylece saçmalarlar.

0|1
    0|0
  • Papia, Perwoll ve Rejoice reklamları başlı başına rezalet...

0|1
    0|0
    • hiç sorma, bir de şu son çıkan ped reklamları falan. Tam bir rezillik

Yükleniyor...