İngilizce kursuna başlar başlamaz Face'e ''İngilizce biliyor'' yazanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bazıları İngilizce kursuna bir iki ay gidip Facebook'ta İngilizce biliyor yazıp milleti kekliyor ya da bununla hava atmaya çalışıyor. Ben gülünç buluyorum açıkçası. Sahip olduğu meziyetleri hava atmak için kullananlar var ama bir de bilmediği halde biliyormuş gibi göstermesi daha garip. Üstelik İngilizce'yi yeni öğrendiği halde bütün paylaşımlarını İngilizce olarak yapanlar var. Samimi buluyor musunuz, siz böyle yapar mısınız?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizce bilsem hava atmak için değil para kazanmak için kullanırım, yemişim facebookta verdiği kasılmayı

0|1
    0|0
    • bir heves midir artık bilmiyorum ama abartıyolar bayağı

• Türkçe bilen İngilizlere sorsan keşke bilmeseydim der :D

Kızlar Ne Diyor 5

• biz lisedeyken Almanca sınavlarında zayıf alan arkadaşım Face'ine İngilizce,Almanca biliyor yazmış buna ne demeli :)

0|0
    0|0
  • hiç bilmediği halde yapanlarda var

0|0
    0|0
  • Artiz ne arar la bazarda

0|0
    0|0
  • o degilde erasmusla bir dönemlik yurt dısında üniye gidip feyse mezunmuscasına ekleyene de kılım

0|0
    0|0
  • Var öyle insanlar ya :D

Çok komik duruyo bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Görmemişlik

0|1
    0|0
  • it is what it is know , so fucking sheet meeen iki aydır gidiyom kursa öğrendim bıronks aazını valla.

gugıl transleyt en kral İngilizce :)

0|0
    0|0
  • Hayatta her şey bir reklam,bir pazarlama stratejisi aslında.Reklamın iyisi kötüsü hatta yalanı gerçeği olmaz demiş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...