Kızlar kendiniz için öz eleştiri yaparmısınız? kendinizi çirkin ya da güzel buluyormusunuz?

Kadınlara çirkin ya da güzel denilebilirmi,yada bakımsız kadın mı denilebilir.Yani her kadın kendine baktığında güzel olabilirmi.Siz kendinizi nasıl buluyorsunuz?.

Mesela makyajı sadece bir alışkanlık gereç olduğu içinmi, yok ama yinede eşim sevgilime farklı görüneyim diyemi .yada gerçekten bir şeyin üstünü örteyim diyemi yaparsınız?

Erkeklerde soruya kendi düşüncelerinle katılabilirler.

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• Bakımlı olmakla, boyalı olmanın ayrımını yapmak gerekiyor önce. ;)

Doğruyu söylemek gerekirse çirkin ama sempatiğim.

0|2
    0|0
    • Yani öz eleştiri böyle bir şey aslında ..çirkin ama bu açığı makyaj vs ya da sempatikliğimle kapatıyorum gibi gibi.. ya da güzelim iddaalıyım gibi

• Her zaman makyaj yapan biri değilim, sempatikliğim sağ olsun mu demeliyim? :)

• öyle düşünebilirsin :D ya da sevgilin ;)

Kızlar Ne Diyor 13

• ben yaparım başkasının eleştirmesinden hoşlanmıyorum. Çünkü çoğu sırf moral bozmak için uğraşıyor. Ailemden başkasının elestirisini ciddeye almıyorum açıkçası. kendi kendimi eleştiririm tabi

1|1
    0|0
  • Yoklukta giderim var.

0|1
    0|0
  • Göz kalemi sürerim sadece :) O da hergün değil

0|1
    0|0
  • ben pek makyaj yapmam. sevgilim beni beğeniyo zaten.. bazen bir göz kalemi ve rimel sürerim o kadar :) sadelikten yanayım sade bir kızım zaten.. kendimi beğenmişlik gibi bir durum yok güzelim de çirkinimde demiyorum.. kendimi övmem çevremdekilerin övmesi daha uygun bence :)

0|1
    0|0
  • Her zaman yapıyorum, hatta kendime sövmüşlüğüm bile var arada:))

0|1
    0|1
    • Neden söüyorsunki ?

• Güzellige bak afrodit dit dit cekilin yoldan hahahahaha eksi veriyom sana :):):):)

• Senin görüşündür, saygı duyarım, teşekkür ederim yinede :)

• Yüzümdeki izleri kapatırım bazen makyajla. O da nadir, özel günlerde falan. Günlük makyaj yapmam.

0|1
    0|0
  • makyajı kendim için yaparım başkasına güzel görünmek için değil

ama fazla makyaj yapmıyorum zaten :)

öz eleştiri olarak fazla kıskanç biriyim bu huyumu hiç sevmiyorum :(

0|1
    0|1
  • yaparım. gözümdeki ben favorimdir bu konuda.

0|2
    0|0
    • kimse senin cevabı begenmemiş begeneyimmi kız sen söyle:):):

• Evet gerçekçi olmak lazım

Güzel değilim.

0|2
    0|0
  • kendimi güzel buluyorum .

1|1
    0|0
    • Aha alkışlayın millet cesur ve güzel:):) hahahah gülesim geldi

• çirkinim ve mutluyum. çünkü karizmatiğim:D:D

0|1
    0|1
  • iddaya girerim benden çirkini yok :D

0|1
    0|0
    • Asidin kaçmış ondan olmasın muhahahah pis cirkin seni :):): şaka şaka alınma hemen:):):)

• G.tüme benziyorum. Özümü eleştirdim karagözüm.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• özeleştiri yapan ve gerçeği yansıtan kadınlara gerçekten hayranım, kendi gibi olan kadınları taktir ediyorum

0|1
    0|0
  • ben köşede oturup eleminasyon yapacam hadi bakalım kızlar :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...