Türkcell Vodafone Avea'da tecrübeli var mı?

5 ay önce iphone 5 aldım ve aldıktan 1 ay sonra ses sorunu yaşadım birisi arıyınca ses gelmiyodu sonra verdim telefonu servise bana 2 hafta sonra geri verdiler sıfırını verdiler ama sıfır kutudan acılmadı genpa ktusunda sıfır telefoın dediler sonra 3 ay sonrada kilitleme tuşu bozuldu 4 gün önce verdim sizce yine aynı şeyimi yaparlar yoksa sıfır kutudan mi acarlar orda verirler ?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• sorun yazılım ile alakalı değilse yenisini verirler tekrardan ki değil; tekrardan yeni tel verirler 15 gün kadar sürer.

0|1
    0|0
    • yenisini vermezlerse ben iadesini filan isterim kabul edemem.

• inşallah sorunsuzu geçer eline kardeş

Kızlar Ne Diyor 3

• Annem İphone 5 kullanıyo sorun yaşadı seste sonra düzeldi bende S3 var evellah bir sorun yok

0|0
    0|0
    • ya aslında nedeni iphone 5 lerin steve öldüya 1 sorun o ver 2 sorunda samsung s3 note 2 filan cıkarınca atak yapmak zorunda kaldı aceleyle cıktı bu telfon o yüzen çok sıkıntı yaşadı ama ilerde 5s veya 6 cıkacak çok güzel bişey olucağından eminim :)

• valla iyiki iphone 5 almamışım . çok sorunlu telefon diyolar iyiki almamışım oh :DF

0|0
    0|0
    • evet ya öyle biraz ama şuda var aysını 4 kuzenimde ve abimde var onlar hiç bir şekilde sorun yaşamadı :)

• zevkler rengler tartışılmaz :) hayırlısı olur umarım :)

• inşallah sağolasın :)

• Vayy ıphone 5e bak beee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gsm'den aldıysan operatörlerin sattığı telefonlarda genelde sorun çıkıyor yanlış hatırlamıyorsam begüşşş diye bir üyede bayaa sorun yaşamıştı .

0|0
    0|0
Yükleniyor...