KS de olmasını istediğiniz yenilikler var mı?

Mesela ben çok soru cevaplayan birisi olduğum için hızlı cevap seçeneği olmasını isterdim böylece cevabı onaylamak için zaman harcamazdım. Birde soru cevapladıktan sonra karşıma çıkan diğer soruların kız erkek karışık olmasını isterdim.

Peki siz ne gibi yenilikler istersiniz?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• MOBİL UYGULAMA .

0|0
    0|0
    • rüyalar.. 3 yıldır buradayım 3 yıl önce istemiştim hala tık yok

Kızlar Ne Diyor 7

• güncellemeler bize bildirim olarak gelmesin.

engellediklerimi görmeyeyim; onlar da beni görmesinler.

0|0
    0|0
  • modların listesi bir köşede olmalı

0|0
    0|0
    • ben modlar yerine genelde kizlarsoruyor kullanıcısına ya da pekkomik'e yolluyorum

• Engellediklerimi görmek istemiyorum sorularda cevaplarda

0|1
    0|0
  • evet soru cevaplarken kim milyoner olmak istere dönüyo resmen yakında emin misin son kararın mı diyede sorarlar :D

1|0
    0|0
  • Bi gün mobil versiyonu olucak, inanıyorum

0|0
    0|0
    • rüyalar.. 3 yıldır buradayım 3 yıl önce istemiştim hala tık yok

• Bi 3 sene daha bekliyicez galiba ksjdfsdg

• sanmıyorum ya mobil versiyon çıkmaz burada. birara facebook gibi sohbet paneli vardı onu da kapattılar sonra

• ya siteyi ana sayfa yaptığımda karşıma yeni sorulan soruların çıkmasını istiyorum. banane popüler sorulardanki ? çok saçma bazen

0|0
    0|0
    • o kolay link şununla değiştir, umarım çözecektir link

• ya neyse tamam sen benim demek istediğimi anlamamışsın :) neyse iyi geceler kardeşcan :)

• chrome da ayarlara gir, belirli bir sayfayı aç de yan taraftan sayfaları ayarla de ve o linki oraya yapıştır böylece her açtığında direk yeniler gelir :) ama normal girenler içinde önce popüler filan yerine yeniler gelse söylediğin gibi iyi olurdu :) iyi geceler

• Su soruların bildirimni görelim de sora diğerlerini düşünürüz:/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• direkt hesabın silinmesinden se xper cezası uzaklaştırma gibi cezaların ardından hesabın kapatılmasını isterdim... (benim hesabım kapatılmadı)

modların şikayete göre değil yani her önüne gelenin mod seçilmesi değil adam akıllı tarafsız gruplaşmayan bir kaç mod olsa daha iyi olur sabah akşam ve gece en aktif üyelerden en tarafsız üyelerden seçilmesini isterim.

argo ve küfür şahsa ve aileye olmadıkça sansür uygulanmasın isterim

tarihe göre soru arama olmasını isterim

nick arama olmasını isterim

cinsellik dışında gizli olunmamasını isterim

yönetimin daha duyarlı olup yönetilen şikayetlerle ilgilenmesini mantıklı cevaplar vermesini isterim

modların sildiği soru cevap ve yorumların gerçekten yönetim tarafından incelenmesini isterim inceliyoruz diyip palavra sıkılmasını istemem (zira hayırlı akşamlara aşırı ci,nsel içerik diyen yönetim üyesinide gördüm)

2|0
    1|1
    • Aha süper+++

• hesap silinmeden uyarı mailleri vs. geliyor, mod konusunda haklısın, ben küfre karşıyım 2 sene önce hiç küfür edilemezdi burada, nick adama link üzerinden yapılabiliyor, tarihe göre arama da mantıklı, gizlilik değiştirilmesin çünkü 1 yılı geçti hep gizliyim :)

yönetim konusunda haklısın daha hassas ve ince düşünülmeli ayrıca kurallara da dikkat edilmeli, dine ırka filan saydıran adamın hiçbir şeyi kaldırılmıyor son zamanlar da oysa kurallarda tamamen yasak olduğu yazıyor. Tşk. yorum için

• Bi çay, kahve standı açılmalı..

Kuru, kuru gitmıyor.

1|0
    0|1
  • evet mesela sorduğunuz soruya cevap verecek kişilerin yaş ortalamasını seçebilmek olabilirdi. birde bazı kişilerin takip edilip siteden atılması gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • #KSye hashtag gelsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...