Basit (kolay)kız tanımlamasını neye göre yapıyorsunuz?

Mesela tanımadığınız (aynı çevredesiniz, gördüğünüz ama tanışmadığınız) bir kız sizi faceden ekledi ve merhaba diye mesaj yazdı. Sonra aranızda konuşma başladı. Bu kız sizin gözünüzde basit kız mı olur? Yoksa kız benden hoşlanıyor demek ki yazmış diye mi düşünürsünüz sadece?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bırsey yok böyle dusunen ınsanlar hatalıdır bır kızında buna cesaret etmesı cok guzel bırsey bana gore basıtlık karsındakı ınsanın anlayısıyla alakalıdır sadece basıt ınsanlar basıt dusunur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şekline şemaline, oturuşuna kalkışına , hal ve hareketlerine, düşünce yapısına göre değişebilir.

1|1
    0|0
    • Kendi halinde bir kız işte.. Önününe baka baka işine gidiyor, önüne baka baka evine geliyor :)

• dedıgın gıbı ıse eger bunu yanlıs yorumlamak ayıptır. Boyle bır kız eklese kotu hıcbırsey dusunmem dusunemem dogrusu.

• :)

• illa hoşlanacak diye kanun kaide yok sohbette herkesin hakkı derim

1|0
    0|0
    • Haklısın ama aranızda herhangi bir konuşma geçmedi, tanışmıyorsunuz da..Durup dururken niye ekledi demez misin? O zaman da işte hoşlanıyor mu acaba diye düşünebilirsin...

• Yani bir kız tanışmadığı birini faceden neden eklesin ki, konuşmaya cesareti yoktur, hoşlanıyordur iletişim kurmak istemiştir.. Siz de böyle düşünmez misiniz?

• benimde söylediğim şey bu zaten

• neden böyle birşey için basit bir kız olduğunu düşüneyim. batit kız tanımına başka tipler girer

1|0
    0|0
  • herkesle yatan öpüşen herseyi gurur yapan dalgacı cıvık bunlar benim için basit.

1|0
    0|0
  • Kendini farklı göstermeye çabalayan her insan gibi her kız da basit bence..

1|0
    0|0
  • hiç bir kız kolay değildir erkek için zordur

1|0
    0|0
  • mesela teklif eden kızlar var ya istediğinz kadar eksiyleyin

1|0
    0|0
  • :D hoşlnamış eklemiş derim yahu

1|0
    0|1
    • Niye güldün komik mi geldi :)

• yahu sen niye güldün diye sordun bende o yüzden öyle dedim beni ekleyen olmadı için faceden :D rica ederim iyi aksamlar

• Tamam tamam..

• sırf fb'den ekledi diye yaftalamam birini eğer ekledikten sonra olayın boyutu değişirse o başka tabi ki

0|0
    0|0
  • kız benden hoşlanıyor demekki yazmış derim

kolaydır

seviyorsam işim kolaydır

sevmiyorsam da işim kolaydır

kolay olması iki taraf için güzeldir

1|0
    0|0
    • Sevmiyorsan tavrın ne olur peki?

• artık duygunu açıklamalısın

• veya yardım iste bir konu hakkında