Bayanların erkek tişörtleri giymesi

Beyler tişörtünüzü bir bayanın üstünde görseniz etkilenir miydiniz? üstünde sizin tişörtünüz altında da penye pijaması var? eski erkek arkadaşım benim kıyafetlerimle,pijamalarınla uyurken görmek istiyorum seni demişti bana siz olsanız etkilenir miydiniz

Güncellemeler:
zaten sevgiliniz giyse dedim?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• amaç ne onu anlamadım sevgilinin kıyafetimi giyiecek yoksa norml kıyafet giymekmi ? hangisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• seni seven biriymis sen biraz ona fazla geliyormussun ya da seninde onu benimsediginden kuskusu oldugu icin böyle davranmis yani duygusal eger tisört degilde ic donu olsaydi mesele farkli olursu ama tisört mahsumiyetin belirtisi:)

0|0
    0|0
  • Niye etkilenelim? etkilenmeyiz tabi sevdiğimiz olursa sempatik buluruz ve hosumuza gider. Normalde sokakda ya da hic bsy hissetmediğin birinde görsen komik bulursun.

0|1
    0|0
    • Bana hitaben güncelleme yapıpda milletin heycanını yükseltme :D yorumun altına yorum cak hacı dayı.

• benim kıyafetlerimi ev içinde giyebilir dahası olmaz

giyse çok hoşuma gider etkilenirim o kıyafetleri yıkamadan giyerim ki kokusu üzerimde kalsın :)

1|0
    0|0
  • tamirci tulumu giy :P

0|0
    0|0
  • ne etkilenmesi soğurum

1|0
    0|0
  • tişort değilde gömlek le çok süper duruyorsunuz kızlar.

0|0
    0|0
  • ne salakça bir soru bu ya. yatağa atmak için başka bahanesi mi yokmuş.

0|0
    1|0
  • yok ya.. bence sabah uyandığımda onu üzerinde benim gömleğimle içinden hiç bişey olmamak şartıyla daha heyecanlı bulurum...

0|0
    0|0
  • evet hoş, özellikle gömleğimi giyerse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...