İnsanların Bakış Farklılığı..

Ülkemizde özellikle bayanlardan çok ilginç yorumlar gelebiliyor. Kimi bayan ''ayy bana çirkin dedi, ayyy beni beğenmedi güzel değilim'' gibi düşüncelere kapılıyor insanların lafıyla. Ama ilginç olan bu eleştirenler Adrina Lima, Megan Fox gibi fazlasıyla ünlü, güzel ve sexi bayanlarıda beğenmiyor. Bütün dünya beğenmiş tescillemiş dünyaca markalarda oynamış mankenlik yapmış. Sen neyin kafasını yaşıyon? Siz bu insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimseyi beğenmez, eleştirir, kendi bir b*kmuş gibi millete laf atar. Milleti geçtim markaların servet döktüğü modelleri bile beğenmez. Bu zihniyette bir ülkede yaşıyorken insanların görüşlerine pekte aldırmamak lazım. Haksızmıyım?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• ben zaten öyle insanları sevmem ve şimdiye kadar da kimseye öyle sözler demedim ALLAHTA göstermesin diyorum nasihat veririm ama öyle sen cirkinsin sen çok siskosun da demem çünkü demeye hakkım yok.

benden hoşlanan olduysa bile hep ALLAHTAN hayırlısını Diledim okursa olur olmazsa demekki hayırlı evliliğim olmicakmis diye hep düşündüm ve hala daha düşünürüm.

0|0
    0|0
  • sorunu okumadım evet bencilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haklısın.

0|0
    0|0
  • buna kezban diyoruz ' kendini cok begenenleri '' evet boyle kisiler var, ama begenersin begenmezsin herkezsin cirkin dedigi onun icin belki guzel gelebilir

0|0
    0|0
  • Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş ondan olsa gerek :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...