Türkiye'de Kadın olmanın avantajı var mıdır?

Kadınlar acaba ülkemizde bir kadın olmanın avantajlarının farkında mıdırlar?şimdi bir sürü yorumda bir sürü örnek vererek bunu çürütmek isteyecekler?(ki haklı oldugunuz çok nokta var)ama bu tip sorunlar aynılarına yakının bütün dünya kadınları yaşıyor.Bizim ülkemizdeki kadar kadınların peşinden koşulan,istenen bir ülke var mıdır?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• kadınların peşinden koşmak mı ? haha o iş aşk için değil g*t içindir bu ulkede :D

bi de sinir olduğum taraf sen evleninceye kadar kendini korursun karşına sanki çok normalmis gibi bikac kişiyle yatmış bir pezo evlenmek için cikar.

bence biz dışarda degerliyiz:) burda hiç avantaj yokbi yığın abaza..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Var tabii metroda yer veriyorlar daha ne yapsınlar? :)

0|0
    0|0
  • simdi. ben yurtdisinda yasiyorum ama turk kadinlari orda ovuluyor (guzellik konusunda) ve yemek konusunda malesef turkiyede yasamadigim icin

0|0
    0|0
    • nerede yaşıyorsunuz yurt dışında?

• Hollandalı kızlardan daha güzel bir ırk'a sahib olduğumuzu idaa etmiyorsunuzdur umarım

• yok oyle birsey demedim tek ovuldugmuzu soyledim herkezsin ayri guzelligi vardir hic bir irk baska bir irktan ustun degildir benim icin umarim sizdede oyledir

• evet var. tatilde havuzda tanıştışıp arkadaş olduğum bir çocuk vardı ingilizdi ve gayette uğraşmıştı benim yanıma yaklaşabilmek için. memleketine geri döndükten sonra e-mail ile haberleştik tabi ben google dan çeviri yapıyordum :) tanıştığımız zamanda onun telefonundan yapmıştık bunu. ama daha kolay oluyordu çünkü hareketlerle de anlaşabiliyorduk. 2 hafta sonra özlediğini söyleyerek tekrar türkiye ye geldi ben o zaman istanbuldaydım. bütün gün gezdik ettik. biraz ingilizcemi geliştirmek istiyordum bende. bana kolye yaptırmış onu vermişti. sonra da gitti tekrar. bana tamamen açıldığında reddetmiştim onu. çünkü arada çok mesafeler vardı. bana sende bizim oralara gelirsin demişti. gülmüştüm. çünkü annemler öldürür beni. kaldı ki bende öyle gücenip gitmem zaten. sonra işte o daha bana mesaj atmaya devam etti ben cevap vermedim. öylece bitmiş oldu. yani yabancılarda çok sevebiliyor. ayrıca aşk filmi çeken yalnızca bizler değiliz. onlar da bunu hissetmese o kadar duygu yüklü filmler çekemezler. bizim millet onları amerikan pastasındaki gibiler sanıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence çok avantajı var diğer ülkelere göre hele ki büyük bir ilde yaşıyorsanız iyi bir işiniz varsa genç ve güzelseniz adeta cennette yaşarsınız

0|0
    0|0
  • avantajı da çok dezavantajı da çok.

cinsiyetler arasında uçurum var türkiyede

0|0
    0|0
Yükleniyor...