Kızlar kalın kaşlı erkekler ne yapmalı?

Kızlar kalın kaşlı erkekler ne yapmalı?

link

erkegin kaşının kalın olması dikkatinizi geçiyor mu kızlar..

erkekler kaşı kalınsa aldırmalı mı ? ortasını alması gerek buna tamam da bide kalınsa çok sıksa inceltmeli mi.Erkek sonuçta normal mi diyosunuz yoksa aldırsa iyi olur mu diyorsunuz kızlar..

İnceltmiş olanlar hakkında düşünceleriniz neler..

Aldırmış inceltmiş olan varsa kızmasın hiç bir art niyetim yok.

0|0
14|0

En İyi Kız Görüşü

• Kalınsa ve kişiyi rahatsız ediyorsa hem kendine hem karşı tarafa olan saygısından dolayı inceltmeli. Fakat feminen şekilde alınması yüzde pek hoş bir görüntü oluşturmuyor. Kaşa şekil verilmesi yerine dağınık görüntünün düzeltilmesi çok daha iyi olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• çok fazla alınmış kaşlar çok itici duruyor erkekte dikkat etmek lazım alınacaksa ama erkek dediğin -----> link

0|1
    0|0
  • Ben kalınlığını değilde kalın bazı kaşlar böyle çok uzun olup karışık kuruşuk olur ya onu görmeyi pek haz etmem.Kalınsa eğer küçük makasla sadece boylarını kısalt.Erkekte o kadar önemli değil kalın olması ortası mc donalts olmasın bir de karman çorman olmasın gerisi iyi

0|0
    0|0
    • mcdonald's :D çok yaratıcısınız yeminle

• Bİr kere aldırdıktan sonra düzenli olarak aldırması gerek dimi ?yeniden çıkanlar daha şekilsiz oluyo galiba

• Alırsan tabi bir kere alınca tekrar almak durumundasın.Kalınlığı kötü durmuyorsa dediğim gibi sadece makasla boylarını iyi tut, düzelt.Ortası haricinde diğer yerlere dokunma bence.

• bence tamamen alinmis incecik kaslar igrenc duruyor, kalin iyi ama biraz sekil verilmesi gerekir

0|1
    0|0
  • Çok ince olmamak kaydıyla aldırıp kısalttırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ben kendim aliyorum erkek arkadasimin kaslarini.. Cok kalin iyi degil

0|1
    0|0
    • sen mi almak istedin erkek arkadaşın mı almanı istedi.ben utanırım herhalde

• cogu zaman kendisi gelir yanima ama ilk adimi ben atmistim :)

• :)

• Ben kalın kaşlı erkek pek sevmiyorum ya.İnceltse veya aldırsa hakkında en ufak bir kötü düşünceye de sahip olmam açıkçası.O bile yakıştırmıyormuş ki emekki inceltmiş ne var bunda? Kalın kaşlı erkekler inceltse hiç fena olmaz bence.

0|1
    0|0
    • bu ünlüler aldırıyo bir sorunda olmuyo ama bir kere aldırdıktan sonra düzenli olarak aldırmak gerek dimi ? yerine çıkan daha kötü duruyo galiaba

• Gereklidir fakat bayanlar gibi sık aldırmanıza gerek yok öyle çok daha fena da çıkacağını sanmıyorum çünkü erkek kaşı zaten uzun kıl boyu çıkınca kısa olacak.

• martı olmasın yeter.göze batmıo.ama çok çok kalınsa inceltebilir.doğal görünmek şartıyla.yoksa çok itici gelio bana alınmış ince kaş.

0|0
    0|0
  • Kuaföre götürtüp aldırmalı

0|0
    0|0
  • kalın kaşlı erkekler saçlarını uzatmalı mı yoksa kısa saçlı mı olmalı sızce hangısı gusel olur

0|0
    0|0
  • martı olmadığı sürece seksi

0|0
    0|0
  • kaşlarını aldırabilir :)

0|0
    0|0
  • Bence aldırmalı.Çünkü kötü duruyor...

0|0
    0|1
  • mcdonals'a dönmeden cımbızlasınlar bi zahmet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...