Kadınlar kendilerini neden bu kadar önemsiyor ?

Zayıf, güçsüz ve aciz...Ne kadar sağlam durursanız durun sonunda bir erkeğe mutlaka boyun eğiyorsunuz..Karar veremiyorsunuz, pasifsiniz, yönetiliyorsunuz.. Kimileriniz dayak yiyor, küfür yiyor. Bildiğin eziliyorsunuz.. Ezdikleriniz var ama sonunda mutlaka kaybediyor, aşık olup erkek tarafından ezilliyor onların köpeği oluyorsunuz :)

Sekste bile s.kiliyosunuz lan, var mı ötesi ? Sizi s.kiyorlar lan ? :) Hayvan gibi abanıyorlar vücudunuza...Köpek gibi sert davranıyorlar.

Bazılarına normali yetmiyor, g.tünüzü bile s.kiyorlar.. Tohumlarını içinize akıtıyorlar ve onların çocuklarını doğuruyorsunuz...

Peki sonunda birine mutlaka köpek gibi boyun eğeceksiniz,

neden kendinizi üstün zannediyosunuz ?

Yaptığınız pirimin sizinle alakası yok ki, deliğinizle alakası var...

Doğru söyleyeni 9 köyden kovmayalım.. Üslubum sert ama küfürlere de takılmayın.

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• dediklerinden , yazdıklarından dolayı sana kadınları savunmayacağım. çünkü yazdığın özellikler çoğu kadında bulunuyor.

güçsüz , aciz , zayıf..

ama her kadın böyle değil.şahsen kendimi önemsiyorum. her şeyden daha çok önemsiyorum. herkesten daha çok seviyorum. egoistim.bencilim. ve bu özelliklerimi sevecek kadar da ukala.ama hiçbir zaman zayıf, aciz ve kimseye boyun eden bir kadın olmadım.hayatımı hayatıma adadım.

ama eğer içinizde vicdanınız varsa ve bir avuç büyüklüğünde kalbinizin içine gömülüyse çokta fazla güçlü olamıyorsunuz. insanlara güçlü görünebilirsiniz , dağları ben yarattım küçük dağlar babamdan miras havasında olabilirsiniz ama inanın bana geceleri hesaplaşmanızın bedelini kendinizden çıkarıyorsunuz. kimseye boyun eğmemenin bedelini fazlasıyla ödüyorsunuz.çok fazlasıyla.

kararlarınızın arkasında duruyorsunuz ne olursa olsun.dayak yiyorsunuz , küfre maruz kalıyorsunuz. hakkınızı aramaya çalışırken haksızlığa uğruyorsunuz. işte bunlar kadınların yaşadıkları , senin kadınlardan çıkarımların bunlar.

peki bende kadınım söyler misin ben niye böyle değilim ? bende kalp , vicdan merhamet yok mu ? ya da bunları kullanmasını erkeklerden daha mı iyi biliyorum..

sizin gördükleriniz görmek istediklerinizden ibaret.

üniversite son sınıfım 3 sene sonra emrimde binlerce ''erkek polis'' olacak. hepsi sadece ağzımdan çıkacaklara bakacak.

şimdi sen söyle bakalım, hayat gördüklerinden ibaret mi yoksa göremediklerinden ibaret mi ?

sekse gelince de seks tek taraflı değildir ki sikilmek olsun? siz o yatakta tek değilseniz iki kişi olmalısınız. ve seks tatmin ilişkisidir. amaç zevk vermektir. rahatlamaktır. bir yastığa abanmak gibi değildir. eğer öyle görüyorsan seksi , sen çok yanlış gelmişsin bu dünyaya.

kadınlar sizin sandığınızdan daha zeki , daha ahlaklı ve daha sert. belki de böyle kadınlara ratlamak için senin çevreni değiştirmen lazım diyeceğim ama böyle bir kafayla seni hiçbir kadın kendi ortamına katmaz.

kaliteli insanlar istiyorsan, kaliteli olmalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu aciz insanlar için geçerli kimseye muhtaç değilim kendi adıma konuşuyorum ayaklarım üstünde duruyorum bana bir küfür bir tokat bile o adamı 8 cedini buldurtmama yeter .Ve kadınlar olmaza erkeklerin soyu tükenir evet canım tamam canım diyen kızlar artık bu yılda zaten yok herşeyin bir amacı oldugu gibi bizimde bir amacımız var hayata ALLAHIN yaratığı bir varlığıda küçümsemeye hakkın yok ve Kızları asla küçümseme size masum görünüp sizi parmağımızda oynatıyoruz haberiniz yok

0|0
    0|0
    • Alaracım sana kısa ve öz şunu söyleyim mi ? :)

Yaptığınız her hareket : ROL.

Aldığınız nefeste bile rol kesiyorsunuz... O yüzden sizi tanıyorum bana kadınları anlatma :) O dediklerinden fazlasına vakıfım... Eğer erkek gerçek bir erkekse.. Nedir gerçek erkek ? Kendi gücünü ve ona özel verilmiş bütün potansiyelinin farkına varmışsa sizin kralınızı bile s.ker... dediğim gibi, siz bunun için varsınız... s.kilmek için yaratılmışsınız..daha bugün gördüm taş gibi hatunun ağzını burnunu kırdı adam

• sosyal hayatta bazı denge ve kurallar vardır

• oldu senin dar görüşlüğün böyle aklı başında olan bir insanda zaten gecenin o saatınde çıkmaz eyer bak çıkmak istesede bişi olucağını düşünmuyorum kalabalık bir şehirde oturmuyoruz ben 10 yaşımda sitenin içinde sabahlıyordum ama bu s.klmk felan değil sokaklarda dolaşan pçlern şerefszlıgı malesef türkiyede çok var North Carolineye gidince butun insanlar sokakta sabahlıyor ama sen böyle benimsemişsen benim diyebileceğim bişi yok sana bu çok eski yıllarda tatışılmış bir olay eskide kalmışsın bea :D

• Kadınların kafasından geçenleri okuma şansın olsa böyle düşünmezdin. Hiçbir kadın gerçekten boyun eğmez, eğmiş gibi yapar :) .Bazen su şişesini açamaz gibi yapıyorum, sevgilim açınca kendini mutlu hissediyor garibim.

0|0
    0|0
    • bi arkadaşa yazdığımı direk kopyalıyorum:

Soran3 saat önceAlaracım sana kısa ve öz şunu söyleyim mi ? :)

Yaptığınız her hareket : ROL.

Aldığınız nefeste bile rol kesiyorsunuz... O yüzden sizi tanıyorum bana kadınları anlatma :) O dediklerinden fazlasına vakıfım... Eğer erkek gerçek bir erkekse.. Nedir gerçek erkek ? Kendi gücünü ve ona özel verilmiş bütün potansiyelinin farkına varmışsa sizin kralınızı bile s.ker... dediğim gibi, siz bunun için varsınız... s.kilmek için yaratılmışsınız..

• erkek= eşek tir binmesini bileceksin :))

• tabi becerebilirsen :D

• sana bunları dedirten haketmiş olabilir ama bütün kadınlar haketmez.

0|0
    0|0
  • arkadaşın kuyruk acısı var kızlarrr :)))

0|0
    0|0
  • Senin anan da s*klmedi mi?

0|0
    0|0
    • Yoksa ben olmazdım... Ama altta dedim aynen kopyalıyorum :

'' zaten tek saygı duyduğum kadın da annem... saygı duymayıp napacam, beni dünyaya annem getirdi...her evlat saygı duymalı...ama annem dışındaki kadınlara da böyle bakıyorum tabi... ''

Yoksa bu annemin de güçsüz olduğunu göstermez... burada mevzu benim annem senin annen değil... Kadınların doğası... Ve boş yere kendilerini bir b.k sanması

• Asagilama balik hafizaliyim diye duygusuz :D

• Acayip aşağıladım sorma... Hatta yerin dibine soktum :( :D

• Annene sor eğer annen erkek değilse o anlatabilir.

0|0
    0|0
    • annemle konuşacağım bir şey yok... zaten tek saygı duyduğum kadın da annem... saygı duymayıp napacam, beni dünyaya annem getirdi...her evlat saygı duymalı...ama annem dışındaki kadınlara da böyle bakıyorum tabi...

• Sen annene saygı duysan kaç yazar böyle bir oğlu var yazık diye düşünüyordur

• erkek gibi erkekse elbette kedi gibi oluruz. ama dişi bir erkeğe hiç bir kadın boyun eğmez. biz ki yeni bir hayat vücuda getirme özelliğine sahibiz. kimmiş bize boyun eğdirecek adam.. böyle olduğunu sananlar sadece ve sadece ezikliğini karşı tarafı ezerek örtbas etmek isteyenlerdir.. kadın her türlü donanıma sahip olarak doğar bunu aklından çıkarma. tanrıya eşdeğeriz neredeyse

0|0
    0|0
    • ben ezmek için söylemiyorum ama ne dediysem doğrudur...işine gelmeyip kabul eden söven bir sürü kız çıkacak şimdi izle de gör bak :D bunlar kendilerinize bile kabul ettiremediğiniz gerçekler

• şekerim kimse biz istemezsek bizi s.kemez bunu unutma ;)

• mecbur isteyeceksiniz, istemek zorundasınız... çünkü, siz s.kilmek için bizim hizmetimize özel olarak yaratııldınız...şekerim :) kadın erkek çok farklı özelliklere sahip ama 2 sini yan yana getirirsek kadın her zaman kaybedecektir..eğer yanındaki adam kendi gücünü ve potansiyelini keşfetmişse...yani gerçek bir erkekse, sizin kralınız bile s.ker... dediğim gibi, siz bunun için varsınız... s.kilmek sadece fiziksel değil, her konuda

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...