Kapat

Tanımadığınız insanlara Ağladınızmı ?

Tanımadığınız insanlara Ağladınızmı ?

ben Ethem Sarısülük , Medeni Yıldırım, Abdullah Cömert, Ali korkmaz, Ve Mehmet Ayvalıtaş için ağladım mesela hiç tanımadım

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Ali korkmaza çok ağladım çocuğun son sözleri içimi ürpertti

elleri kırılsın vicdansızların..

Bi insanı döverek öldürmek nedir ya ha asmışlar idam etmişler ha döverek öldürmüşler aynı şey

buinsanın diye gezenlere yazıklar olsun

O çocuğun vebalini nasıl ödicekler

vicdanları nasıl rahat geziyolar itler.

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet. Deniz Gezmiş, Yusuf Arslan ve Hüseyin İnan'ın idamına ağladım.

1|1
    0|1
    • Ya onların ölümüne sebep olduğu canlar onlar için de ağladın mı

• ağlamadım. o kişilerin ölümleri duyduğum nefreti arttırdı sadece. ölenlerin arkasından söylenenlerı duydukça daha bir vahşileştim.

1|0
    0|0
  • nazi katliamına ağlamıştım .

1|0
    1|0
  • bende ağladım dün sokakta bir çocuk gördüm daha 8 yaşında ama kendi boyu kadar bir çuval taşıyordu...çuvalada boş şişeleri dolduruyodu içim o kadar acıdı ki anlatamam gözüm doldu ağlamamak için kendimi zor tuttum Allahım şükürler olsun dedim...:)

1|0
    0|0
  • Filmlerde huzunlene bilirim. Ama hatirladigim kadari ile hic bir insana aglamadim.

0|0
    0|0
  • Ağlamadım sanırım

0|0
    0|0
  • ağladım,ağlanmaz mı ? İbrahim Kaypakkaya..

1|1
    0|1
    • ali haydar yıldız'a da ağlıyor musun?

• onların bugünkü devamcılarına katılmak biraz fazla riskli. en radikal gruplardır ibocular. aklında bulunsun.

• o yıllardaki mücadele ruhunun homojen bir şekilde devam ettirildiğine inanmıyorum zaten.

• Oto boka ağlayan bir insan olduğum için..

0|0
    0|0
  • ağladım da isim veremiycem şimdi. haberlerde ağlayan ya da haksızlığa uğrayan kişileri görünce bende ağlıyorum çok duygusalım

0|1
    1|0
  • Zaten engellisin diye adamcagizi kenara itip, şiddet uygulayan bir polisi gördüğümde ağladım ben..

Babasını kaybettigini öğrenen kizin kendini babam ! diye yerlere vuruşunu gördüğümde ağladim ben...

Evladını kaybeden bir annenin konusamadigini gördüğümde ağladım ben..

Bunca yıl dışlanmis bir insanin adam yerine konulupta (!)konuşulduğunda, O insanin yüzünde mutluluğu gördüğümde ağladım ben..

Hic tanımadığım bir adamin parasi olmadığı için haklıyken haksız konuma düşürülüp suclandigini gördüğümde ağladım benn..

Evine ekmek götürmeye çalışan hir adamın ekmek kapısının yakıldigini gördüğüm an agladigim ben..

Dedim ya tanımadığım onca insanin acisina ortak olup ağladım. .

Aglamamak için duygusuz olmak gerekirdi. Ben duygularımı kaybetmedim...

1|1
    1|0
  • Tanimadigim onlarca insanin acisina ortak olup Ağlamışımdır... duygularımı kaybetmedim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben Afrika'da acliktan ve hastaliktan aci ceken cocuklara agladim. Genelde cocuklar ve hayvanlara da cok uzulurum ve gozlerim dolar. Schindler's List filmindeki kirmizili kiz cocuguna aglamistim. Filistin'de olen cocuklara agladim. Hatirladiklarim bunlar. Aglak miyim? :)

1|0
    0|0
  • Barış akarsu için ağlamıştım. ağladım derken gözümden yaş geldi. ama şimdi olsa ağlicağımı sanmıyorum. odun oldum 5 yılda.

1|1
    0|0
  • ben de gezi eylemlerinde şehit olanlar için ağlar gibi olmuştum. akrabam öldüğünde bile ağlayamadığımı düşünürsek bu çocuklara cidden üzülmüşüm demek ki.

1|0
    0|0
  • Tanımadığım inssanların acısına çok üzüldüğüm olmuştur ama gezi eylemlerinde hayatını kaybedenler için üzülemedim malesef

0|0
    1|0
    • Desteklemediğin için üzülmediysen bu insanlığa sığmaz

• Haklı mağdur olan için üzülürüm

• Haklı ve haksız ayırıyorsan doğru yolda değilsindir haklı olup olmadığına kim karar veriyor senmi ya da medyamı ya da başka bir insanmı

• helal olsun, tanımadığımız insanlar zulm gördüğünde biz de o acıyı çektik

1|0
    0|0
  • ağladığın kişiler iyi ama ben tanıdığım insanlar için de ağlayamam duygusalım aslında ama dedem öldüğünde hiç ağlayamadım çok üzüldüm ama göz yaşı yok.

0|0
    1|1
  • Ben daha çok Afrikalı çocuklar için üzülüyorum.

1|0
    0|0

• Hatırlamıyorum...

0|0
    1|0
  • amac önemli.

0|0
    0|0
  • Hayır ağlamadım

0|0
    1|0
  • Alparslan TÜRKEŞ'e, Abdullah ÇATLI'ya, Muhsin YAZICIOĞLU'na, her Şehit'e, birde Kemal Sunal'a ağladım

0|1
    1|0
    • baya masum insanlara ağlamışsın.

• sizlerden demen garip olmuş? ayrımcı bir konuşmada olmak istemem. bu dakikadan sonra bence konuşmanın manası yok seninle.

Mark Twain'ın sözünü tamamen yansıtıyorsun çünkü; İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten daha kolaydır.

Kana kana yaşa bilader.

• Sizler dememin tek nedeni direnişi kabul etmeyenler anlamında alınmana üzüldüm desteklemiyor olbilirsin bu en doğal hakkın sizler bizler ayrımı yapmak gayet normal desteklemiyorsan karşısındasındır ya da nötr ama yzdıkların nötr olduğunu göstermiyor. üzgünüm Kana kana yaşayabilmek için önce özgür olmak gerek ben olmadığıma inanıyorum yanlış anlaşıldıysam tekrar özür dilerim

Yükleniyor...