Hiç koleksiyon yaptın mı?

Ufakken peçete koleksiyonum vardı. Bir gün okuldan eve geldim. Bir baktım benim sinbadlı, palyaçolu peçetelerin hepsi tabakların altında, annemin gününe kurban gitmiş. Hevesim kaçınca yeltenmedim bir daha koleksiyon yapmaya.

Siz hiç koleksiyon yaptınız mı? Neyin koleksiyonunu yaptınız?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kalem ve pul koleksıyonum var bir ara sporcu kagıdı da vardı mıskette vardı ama yıgenler onları talan etmıs :(

1|0
    0|0
  • sigara koleksiyonum vardı...

1|0
    0|0
  • Eskiden şıpsevdi sakızlarından çıkan "aşk nedir?" i tanımlayan kağıtları biriktirirdim. Çok sevdiğim bir kıza hediye etmiştim hepsini...

Yaş ilerleyince bozuk harddisk koleksiyonu yaptım. Çok yer kapladıklarını düşündüğüm için eskiciye verdim.

1|0
    0|0
    • Çok ilginç...Hatırladım o sakızları.

• para ve pul kolleksiyonum vardı.

1|0
    0|0
  • ufff sen ne diyosun yapmazmıyım

1|0
    0|0
  • pul koleksiyonum var isteyene gösteriyorum =)

2|0
    0|0
  • benim para ve yugioh koloksiyonlarım var :)

1|0
    0|0
  • clipper çakmak koleksiyonum vardı benimde :)

1|0
    0|0
  • yapmadım ama evde bir sürü osmanlıca belge var:)

1|0
    0|0
  • para koleksiyonum vardı...yurttaki dolabımdan çalmışlar :(

1|0
    0|0
  • Tasoo koleksiyonum vardı.

Şimdi telefon koleksiyonum var eski telefonlardan flan

1|0
    0|0
  • pokumon taso koleksıyoum vardı paso taso bırıktırırdım bu arada kafıye oldu sankı

1|0
    0|0
  • hamamböceği kolleksiyonum var.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• silgi tozu koleksiyonu yapıyordum.her renkten silginin tozunu topluyordum,neyin kafasındaysam artık :D sonra başkalarından özenip stickers koleksiyonu da yapmıştım.ama benim yaptığım koleksiyonlar diğer kızlarınki gibi 2-3 sene durmuyordu o ayrı bir olay.

1|0
    0|0
    • Ben de silgi tozu biriktirip, kırmızı kurşun kalemin arkası ve uhuyla renk verirdim. Aklıma getirdin :)

• vaay sen bayağı geliştirmişsin :D

• taş koleksiyonu yapmıştım.annem evden atar ben saklardım biryere..sonunda nereye koyduğumu unuttum gitti. muhtemel annem atmıştır:)

1|0
    0|0
    • Anneler çok fena...

• Atma, bırak istediğini yapsın. Yer ediyor insanın kafasında ^^

• Didl kagitlarinin kolleksiyonunu yaptim (uc dosya kadar galiba) ve stickers kolleksiyonumda vardi. Cocukluk iste :)

1|0
    0|0
  • küçükken benimde peçete koleksiyonum vardı büyüdüm köstekli saat koleksiyonum var ama çok büyük bir koleksiyon değil

1|0
    0|0
  • peçete koleksiyonum vardı kücükken... 2.sınıftaydım ögretmenim koleksiyonu olan varsa yarın getirsin dedi benimde yoktu 1500 konutluk bir sitenin en az 100 dairesini gezip peçete toplamıştım :)

1|0
    0|0
  • Yapmadım sanırsam:/

1|0
    0|0
Yükleniyor...