KS'den tanıştığınız biriyle evlenir miydiniz?

Tanıştın başta gizemli geldi sana ama sonra baktın ki o da sen ben gibi insan sevdin sevildin takıldın gittin geldin falan filan vs. tamam da. Evlenir miydin? =)

0|0
30|25

En İyi Erkek Görüşü

• hiç sanmıyorum. kafamın uyuştuğu insanlarla arkadaş olabilirim fakat ötesi biraz zor gibi. ben biraz eski kafayım, temeli bir kitapçıda karşılaşarak, bir metroda kesişerek, bir sınıfta çarpışarak falan atmak isterim.

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 30

• Kimin nerede karşımıza çıkacağı hiç belli olmaz.Buradaki insanların dışarıdakilerden ne farkı var ki.Bu yüzden olabilir neden olmasın ama illa da olacak değil.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.Ayni şeyi benim içinde diyebilirsiniz.Kesinlikle hayır.Eğlenmem bile :).O derece.

0|1
    3|2
  • büyük konuşmamak gerek :D :P

0|0
    0|0
  • İnsan cocuklugundan beri tanidigi adama guvenemezken internette tanistigi birine nasil guvenip evlenmeyi dusunebilesin

3|0
    2|2
  • aiık olursam evlenirdim

0|0
    0|0
  • Tuzluk sandım ya seni :))

Evlilik kararı alan birkaç çiftimiz var.

1|1
    3|2
  • İş o kadar ciddileşmişse evlenilir.

0|2
    4|1
  • Sanal ortamda kurulan ilişkilere sıcak bakmıyorum

1|0
    2|3
  • Büyük konuşmamak lazım ama hayır

0|0
    2|2
  • Hayir, evlenmem.

0|0
    0|0
  • vampirrr in yorumuna katılıyorum hayır derim ama büyük konuşmam

1|1
    2|2
    • Sorunu kaldırdılar, bunlar birbirinin arkadaşı, gecen biri bir soru sordu bir cevapta dagıttım onu cevap bile veremedi , bu insanlar müslüman değil ama müslümalıkta kusur ararlar ne alakaysa, takılma bunlara sen üzülürsün:):):

• onca gereksiz soru var ve hiçbirine dokunulmazken bence boyle bir soruya dokunmamaları lazımdı.

• tabiki soruyu kaldıranların mantığına şaşırdım !

• İmkansızz :)

0|0
    0|0
  • Alnımıza ne yazılmışsa, kısfmet.

0|1
    0|0
  • tanışmam

evlenmem

1|0
    3|3
  • önemli olan tanışmadan sonrası yani süreç hepsinde aynı işler heralde o yüzden nette tanışıp evlenenleri anlayabiliyorum

0|0
    4|4
    • tanıştıktan sonrası önemli diyosun ama internet ortamı yani ne bileyim.. güvenli midir sence

• ben cesaret edemem, güvensiz biriyim zaten oldukça ve var sevgilimde.. ama evet tanıştıktan sonrası asıl önmli olan, işte arkadaş ortamında vs oluncada sonrasıdır önemli olan süreçler benzerdir heralde çünkü..

• Süreçler benzerdir evet katılıyorum.. Bende evlenmezdim ama evlenenler de varmış insan merak ediyo yani =)

• arkadaş olmam bile zor.

1|0
    1|3
  • yok ben almiyim

2|0
    2|2
  • Şu an o seviyede birinin olduğunu düşünmüyorum burada

2|0
    2|3
  • tanıştığım kişi artık hayatımda önemli bir hale gelmişse,vs. vs ise olmaması için bir neden yok.

0|0
    0|0
  • gitti .

0|0
    0|0
  • Gerçek hayatta iş yürür haliyle,olabilir:)

0|0
    0|0
  • bunlar hep kısmet nasip tanırının hikmeti.

1|0
    2|3
  • Tanışmıyorum ki :D:D

1|0
    2|3
  • Duzluk yetiş, profil fotonu çalmışlaaa.

0|0
    2|2
  • nasip kısmet nerden cıkıcağı belli olmuyor ben yorumsuzum bu konuda :/

0|0
    2|2
  • Hayır..

0|0
    4|2
  • ne diyon tabi ki evlenilir ki..hatta sağlam adamlar da var bir ikiyi geçmese de ama onlar pas neyim vermiyorlar.adamların cool görüntüsüne yaklaşılmıyor bile .gerçi biri sıcak bakarımı ima etmiş ammaa...ne diyem hayırlısı.olmaz olmaz dememeli..:D

0|0
    0|0
  • hayır. bu mantıksız olur gibi geliyor.

0|0
    2|3
  • adam gibi adamsa neden olmasın.

0|0
    3|3
  • eğer profildeki kişi sen olsaydın seninle evlenirdim, ama utandım su an gizlenim :$

0|0
    4|3
    • profildeki ben olsaydım seninle evlenmezdim =) yüzünü görmem lazım =)

• reel hayattaki sıkıntılarından uzaklaştırayım diye dediydim neyse sen bilirsin ..

• öhhöö öhhööö =) evlenir miydin =)

Erkekler Ne Diyor 24

• Nikah tarihini bile aldım. Yalnız adımın yaninda olması gereken diğer isim hanesi boş... Lütven kızlar biriniz noktalı yerleri doldursun...Nick yazsakta olur bence...asdfghj testis geçmemden cevabımın anlaşıldığını umuyorum.

0|0
    0|0
  • KS den biriyle asla evlenmem. Hayatta yapacagim bir hata degildir bu.

0|0
    0|0
  • Kendine eş olmaya yakıştırmadığı kişilerin bulunduğu bir ortamda vakit geçirmek en hafif ifadesiyle kolpacılıktır, ukalalıktır, megalomanyaklık ve çapsızlıktır.

Şundan eminim ki, bu şekilde cevap yazanların alayı internette tanıştığı biriyle ilişki yaşamıştır.

Riyakarlık kötü bir huydur.

Burada sizi hak etmeyen onca erkek veya kadın varken, hala burada cevap yazıp yazılanları da dikkate alıyorsanız, gidin kumda oynayın.

0|0
    2|1
    • oooo çok kızgın ... hayırdır ne oldu

• Herkesin bu derece muntazam ve mazbut olduğu bir yerde ben nasıl oldu da az da olsa bozulmuşum diye hayıflanıyorum. Kızgın değilim yoksa..

• Altınları alır kaçarım

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmamak gerek ama evlenmem

0|0
    0|1
  • o çılgınlığı Reel'de yaptırabilen çıkmadı kase'den yaptırabilecek biri varsa ne ala..

0|0
    2|1
  • Olabilir amao şekilde kimse yok burda şuan

0|0
    2|1
  • tanımak gerek tanırsam seversem neden olmasın =)

0|0
    2|2
  • burdaki özellkle de bayanları sokaktan kamyona doldurup bindirmişler bence evlenmez hiç bir erkek...(öyle olmasada burda ben evlenmezdim...)

0|0
    3|1
  • kısmet ...

0|0
    0|0
  • Evlenmem. o duruma bile gelmem. tanışmak için gelmedim

0|0
    2|2
  • böbrek nakliyle korkutuyorlar insanları :(((

0|0
    0|0
  • insan her yerde insandır neden olmasın

0|0
    0|0
  • Boyuk konuşmamak lazım kismet..

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmem

0|0
    0|0
  • Real de tanışıp takıldığın insandan farkı ne ? Hiç birşey o da insan sende. Duygular önemli olan.

0|0
    2|1
    • oyle diyosun da reel deki ilk tanışma ile buradaki ilk tanışma arasında DAĞLAR kadar fark var bence sence de oyle değil mi ?

• Kardeş ilk tanışma ne kadar önemli olabilir ki. Mühim olan anlaşabilmek değil mi ?

• aslolan ilk tanışmadır bence.. ilk tanışmada anlaşıp anlaşamayacağına karar verirsin. ilk tanışmada hoşlanırsın..

• Olabilir :) Kısmetin nerden geleceğini bilemezsin

1|0
    3|2
  • utandım lan :(

0|0
    2|0
  • Arkadaş listemde beni etkileyen kişiler yok değil.

0|0
    2|1
  • olabilir sonuçta nikahı internette kıymayacağız bu bir başlangıç noktası.

0|0
    2|2
  • evlenirim neden olmasın.

0|0
    2|1
  • nerede karşılaştığımın ne önemi var. birbirimize yazılmışsak neden olmasın...

1|0
    2|1
    • biri eksileme manyağı galiba kim var kim yok basmış egosuna eksiyi. :)

• lan çevremdekiler de yavaş yavaş evleniyo evde kalmasam bari

0|0
    2|1
  • Evleniyoruz zaten:)

0|1
    1|1
Yükleniyor...