Evinin kadını çocuklarının anası olcaksın dedi bana

sevgilim biraz ağır abi anadolu erkeği diye tabir edilen biri bugün bana ciddi ciddi evlenince evde oturcaksın dedi. erkekler niye sevgilisinin evlendikten sonra calısmasını istemez ?

Güncellemeler:
milete eksi veren kim ya soru benim cevaplar benim eksicinin morali bozuk heralde

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• ne kıt bağnaz düşünce diye zıplamıcam sonuçta gördüğü kültürde o var ama kendini geliştirmemeside saçmalık ben baba olcam ve biri kızımı evlenince okutmucak vay onun haline

bence kızların erkeklerden daha çok çalışmaya ihtiyacı var kocalarına mahkum olmasınlar diye erkek amelelik yapar gene günde 1 ekmek alır ama kızlar öyle değil kaç kadın var ayrılırsam ne yaparım diye kocasının dayağına katlanan bu ülkede bence hemen çek köşeye konus aklını basına devsirsin tabi şu yöndende bakmak gerekir sende çalışmak istemiyorsan sana iyi davranıyorsa kesinlikle güveniyorsan evde oturabilirsin :) buda bir seçim (çokmu uzun oldu ne )

3|1
    0|3
    • sagol kardesim :)

• peki o zaman yaşadığı kültürmü kıt bağnaz oluyor?_?_

• hayır fark ettiysen zıplamıcam dedim öyle yani demedim canım kardesim kendi cinsimin bir gömmediği kaldı beni keske düzgün okusanız

Erkekler Ne Diyor 20

• kadın dedin mi evinde oturup çocuklarına bakacak... çocuğunu elin bakıcısına verecek ve anne sevgisinden mahrum edeceksen ne diye evlenip çocuk yapıyosun hiç yapma daha iyi...

1|3
    1|1
    • Yürü be koçum arkandayim

• kısacası kadın erkeğinin kadını çocukarının anası erkek de kadınının erkeği çocuklarının babası olacak o kadar.. :D :))

• oldu hem evin kadını ol hemde seni çalıştıralım

oldu canım

biz erkeksek sağlığımız yerinde ise kadını aynı anda çalıştırmak

erkekliğe sığmaz

ayrıca bizde erkeğiz diye ortalıkda dolanamayız

hem çalıştığın yerde birde erkek varsa illaki sana yan gözle bakar

1|0
    0|1
  • Kıskançtır.Karısına yan gözle bakmasınlar ister.

Kadın da der ki ben kendime sahip çıktıktan sonra,kimse bana bir şey yapamaz.

Birisi sulansa,asılsa kocana söylemezsin başını belaya sokmamak için.Ama asıl söylememekle hata etmiş olursun.Al başına belayı :)

Her insan farklıdır.Çalışmak istiyorsan baştan söylersin,kabul etmiyorsa eğer başka bir evlenilecek adam bulursun.

0|0
    0|0
  • şimdi bir kaç sebep var;

1. kıskanır çevreden

2. eşinin çalışması ona kendisini aciz hissettirir

3. senin rahat etmeni istiyordur.

4. çocuklarınızı iyi birer ferd olarak sakin sakin yetiştirmeni istiyordur

5. ailesinden böyle görmüştür. annesi çalışmadan evi daha iyi çekip cevirmiştir mutlularmıştır. bir neyi örnek almıştır durumu

gibi gibi gibi

0|0
    0|0
  • maço erkek o yüzden ayrıl. zaten bu tipler genellikle ülkücü olurlar ama İstanbul gibi bir yerdeyse haklılar evli barklı esnaflar dışarıda otururken dar pantolon giymiş 15 yaşındaki kızın arkasından mal mal bakıyorlar yani istanbuldaysaa sevgilin haklıı

1|1
    0|3
  • Is yerinde ham yapilma ihtimalinin evdekinden daha yüksek olduğu için

1|1
    0|2
  • kıskandığı için tabiki

1|1
    0|2
  • Ben isterim vallah tek maaşla ev geçindirmek kolay mı o daha evleneceği kadına güvenmiyor.

1|0
    1|2
  • hayatta öyle bişey söylemem karışmamda ister evde otursun ister çalışsın çalışırsa daha iyi olur akşama kadar evde kurulup kurulup ta bana çatmaz en azından :)

0|0
    0|0
  • Neden biliyor musun , eğer çalışır para kazanırsa gözü açılır , başka erkekler bulur. Parası olduğu için beni boşaması kolay olur diye düşüünrler sanırım. Ben özellikle çalışan bir bayan istiyorum.

0|0
    0|0
  • genelleme yapmak yanlış olur ben isterim şahsen çalışsın yoksa akşam evde kafa ütüler

1|0
    0|2
  • Erkeklerin ne mal olduklarını bildiginden:):)

1|1
    0|1
  • evde otur felan yanlış bence.kadını eclenince eve hapsetmenin lüzumu yok her kadın yakta durabilmeli bence.kendim bile olsa yoldan çıktığında eşine yanlış yaptığında eşin ayakta durabilmeli.bir insanın hayatının dör duvar arasında körelmesini istemem

0|0
    0|1
  • erkeğinin sözünü dinle bacım:D

0|1
    0|1
  • neden çalışaması gayette güzel çalışır ev işlerinede ben yardım ederim aşalım bu geri kafalılığı

1|0
    0|2
  • Doğru demiş kimse iken muhatap olman böylece..

0|0
    0|0
  • bence kadın dediğin oturur evinde çocuk bakar. gerekirse ben köpeği olurum. 7 24 çalışırım.

0|0
    1|0
  • karımı başkası görüp becermesin diye kıskandıkları için ...

0|0
    1|2
    • calisan kadinlari beceriyorlar mi

• öyle düşündüğü için istemez eskiden bende de vardı

• neden hepinizin aklı bu konuya takıldı kaldı anlamadım.. kendini becertmek isteyen kadın çalışsa da çalışmasa da kendini becertiriverir bunu aklına sok...

• erkekler genelde babasına özenir benim babamda öyle çalıştırmaz ne borçlara girmişti ekonomimiz alt üst olmştu annem bende çalışcam demişti babam beni boşarsın sonra gidip çalışırsın demişti :D

0|0
    0|1
  • güzel bir kariyeri varsa okumuş etmişse çalışsın, eğer çocuğumuz olursa bir müddet çalışamaz. ve benim imkanlarım yetiyorsa çalışmasıan gerek kalmaz

1|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 10

• Kıskançlık

0|1
    0|2
  • kadının yeri evidir de ondan

1|3
    0|1
  • birsürü sebebi var kıskançlık en başta.erkeklik egoları.ve evde ona hizmet eden çocuk olduğunda çocuklarına bakıcak sürekli yorgun bir bayan oda anlayışlı koca olcak çünkü şartlar eşit oluyor böyle bir sürü sebepleri vardır

1|0
    0|3
  • Herkesi kendi gibi sanan. Sorunlu tip onlar. Hayatini burnundan getirir

0|0
    0|3
  • Maçolar öyle:)

0|0
    0|0
  • çalışırsa eşit haklara sahip olurlar.Adam zeki kadının güçlü olmasını istemiyor.

0|0
    0|3
  • bunu o daha iyi anlatır.

0|0
    0|1
  • daha fazla erkek saniyo kendini bu sekilde

0|0
    0|2
  • Seni köle alacak kendine. Dört duvar arasında, onun izin verdiği kadar özgürlükle yaşayacaksın.

0|0
    0|4
  • o adamı çok aradın mı

0|0
    0|4
Yükleniyor...