Türk Futbolunun Başına Gelen En Kötü Olay - ya da Kişi ?

Türk Futbolunun Başına Gelen En Kötü Olay - ya da Kişi ? ..

Şiddetle Abdullah Avcı diyorum ..Ha bir de Guus Hiddink vardı .. : /

Sizce ?

0|0
8|40

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 40

• tabi ki Tüpçü...futbola eşsiz katkılar sunmuş düşünce, spor ve gönül adamı. üstadın birbirinden güzel sözleri vardır;

"hayatta en hakiki mürşit doğalgazdır.”

"avm altın bileziktir."

"gaz boruları kapatılmış bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

4|1
    0|0
  • Fenerbahçeyi kurtarmak için üst makamlar tarafından getirilen Tüpçü tabikide

3|1
    0|3
  • Teknik direktör olarak Hagi, yere göğe sığdıramadığımız adama teknik döneminde iyi sövdük fdkgjkldf

Ha birde telefonunu evde unutup taraftara hırsız diye bağırdığı epic failliği vardı.

1|1
    0|0
  • Şu an ki ts başkanı gereksizin teki, yeni düşmüş piyasaya kendini göstermeye çalışıyor biz onu kaale almıyoruz ama haddini aşmaya devam ederse cezası kesilir söyle ona otursun oturduğu yerde takımına baksın !

1|0
    0|0
  • Abdullah avcıdan başka kimse gelmiyor aklıma.Tarihimizin en kötü dönemini yaşatıyor resmen bize.Demirörende var tabi.Oğuzhan diye bir yardımcıları vardı teknik direktörlerin bide o.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Yıldırım Demirörendir.

1|0
    0|0
  • A.Yıldırım ve tüpçü

1|0
    0|0
  • Emmemememi diyorum ben :(

2|0
    0|0
  • Hiddink ve Aziz yıldırım

ve Demirören

2|0
    0|1
  • tartışmasız aziz yıldırım & yıldırım demirören.

abdullah avcı ibb'de kalsaydı sempati toplamaya devam etseydi.

guus hiddink gibi bir futbol otoritesi keşke türkiye'ye hiç bulaşmasaydı.

1|0
    0|0
  • Türk futboluna vıcdan azabı cektırenlerı soyle sıralamak ıstıyorum cok var ama aklıam gelenler :

Başta aziz yıldıvım tüpcü demirören ve oğuz cetınle bırlıkte lıste soyle devam etmekte ;

abdulah avcı (san marınodan beter hale geldık hıddınkten beter )

guıs hıddınk

mehmet ali aydınlar

fatih terim basarılı oldugu kadar mevcut yonetımıyle zaman zaman oda mıllı takımın ıcıne etmıstır

öyle uzar giderde aklıma bu kadar geldi ..

1|0
    0|0
  • guus hiddink dediğin adam dünyanın en iyi 3-5 antrenöründen biri. abdullah avcının da ibb de yaptıkları ortada. uygun çalışma zemini verilmiş mi onlara bakmak lazım..

1|0
    0|0
    • abdullah avcı'nın aşırı derecede egoist bir insan olduğunu düşünüyorum. ibb'de ve 2005'te 20ya milli takımda başarılıydı fakat türk milli takımı için yanlış tercihti, bunda sizin söylediğinizin de payı var elbette.

• Sabrinin ortaları, Selçuk Şahin'in pasları..

Bu böyle gider..

1|0
    1|0
  • şu sıralar mafyadan bozma ts başkanı neydi adı darıosmanoğlumudur nedir :)

1|1
    0|0
  • Yıldırım Demirören ve Abdullah Avcı !

1|0
    0|0
  • şike davası

1|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım

1|0
    0|0
  • Erman Toroğlu.