Türk Futbolunun Başına Gelen En Kötü Olay - ya da Kişi ?

Türk Futbolunun Başına Gelen En Kötü Olay - ya da Kişi ? ..

Şiddetle Abdullah Avcı diyorum ..Ha bir de Guus Hiddink vardı .. : /

Sizce ?

0|0
8|40

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• tabi ki Tüpçü...futbola eşsiz katkılar sunmuş düşünce, spor ve gönül adamı. üstadın birbirinden güzel sözleri vardır;

"hayatta en hakiki mürşit doğalgazdır.”

"avm altın bileziktir."

"gaz boruları kapatılmış bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

4|1
    0|0
  • Yıldırım Demirörendir.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeyi kurtarmak için üst makamlar tarafından getirilen Tüpçü tabikide

3|1
    0|3
  • Teknik direktör olarak Hagi, yere göğe sığdıramadığımız adama teknik döneminde iyi sövdük fdkgjkldf

Ha birde telefonunu evde unutup taraftara hırsız diye bağırdığı epic failliği vardı.

1|1
    0|0
  • Şu an ki ts başkanı gereksizin teki, yeni düşmüş piyasaya kendini göstermeye çalışıyor biz onu kaale almıyoruz ama haddini aşmaya devam ederse cezası kesilir söyle ona otursun oturduğu yerde takımına baksın !

1|0
    0|0
  • Abdullah avcıdan başka kimse gelmiyor aklıma.Tarihimizin en kötü dönemini yaşatıyor resmen bize.Demirörende var tabi.Oğuzhan diye bir yardımcıları vardı teknik direktörlerin bide o.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Emmemememi diyorum ben :(

2|0
    0|0
  • Hiddink ve Aziz yıldırım

ve Demirören

2|0
    0|1
  • tartışmasız aziz yıldırım & yıldırım demirören.

abdullah avcı ibb'de kalsaydı sempati toplamaya devam etseydi.

guus hiddink gibi bir futbol otoritesi keşke türkiye'ye hiç bulaşmasaydı.

1|0
    0|0
  • Türk futboluna vıcdan azabı cektırenlerı soyle sıralamak ıstıyorum cok var ama aklıam gelenler :

Başta aziz yıldıvım tüpcü demirören ve oğuz cetınle bırlıkte lıste soyle devam etmekte ;

abdulah avcı (san marınodan beter hale geldık hıddınkten beter )

guıs hıddınk

mehmet ali aydınlar

fatih terim basarılı oldugu kadar mevcut yonetımıyle zaman zaman oda mıllı takımın ıcıne etmıstır

öyle uzar giderde aklıma bu kadar geldi ..

1|0
    0|0
  • guus hiddink dediğin adam dünyanın en iyi 3-5 antrenöründen biri. abdullah avcının da ibb de yaptıkları ortada. uygun çalışma zemini verilmiş mi onlara bakmak lazım..

1|0
    0|0
    • abdullah avcı'nın aşırı derecede egoist bir insan olduğunu düşünüyorum. ibb'de ve 2005'te 20ya milli takımda başarılıydı fakat türk milli takımı için yanlış tercihti, bunda sizin söylediğinizin de payı var elbette.

• A.Yıldırım ve tüpçü

1|0
    0|0
  • Sabrinin ortaları, Selçuk Şahin'in pasları..

Bu böyle gider..

1|0
    1|0
  • şu sıralar mafyadan bozma ts başkanı neydi adı darıosmanoğlumudur nedir :)

1|1
    0|0
  • Yıldırım Demirören ve Abdullah Avcı !

1|0
    0|0
  • şike davası

1|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım

1|0
    0|0
  • Erman Toroğlu.

1|0
    0|0
  • Guus Hiddink konusunda kesinlikle katılmıyorum.dünya çapında bir teknik direktördü bakma sen hayatları boyunca hiddink'in kazandığı başarıların bin de birini kazanamamış ona rağmen futbolu hiddink'ten iyi bildiğini zanneden yorumcularımızın laflarına

0|1
    0|0
    • Türkiye'yi rezil etti mi etti ..Dahası beni ilgilendirmez yoksa bende geçmişinde ne kadar başarılı olduğunu biliyorum ..

• Türkiye'yi nerede rezil etti ya Grupta Almanya'nın ardından 2. olmak rezil olmak mı senin gözünde zaten türkiye'nin kadro kalitesi ile o kadar olurdu.2.lik için çekiştiğimiz takımlar avusturya ve belçika idi 2'sini de burada yendik deplasmanda da berabere kaldık.belçika kendi grubunda lider şu an.şimdi nasılız romanya'da macaristan'da bizi yeniyor.hiddink olsadı hollanda'nın ardından 2.bitirirdik bu grubu

• AYD...ziz ıldırım 'emir'ören

0|1
    0|0
  • #Türk futbolunun en büyük eksiği sakallı oyuncu eksikliğidir

#KSye hashtag gelsin

1|0
    0|0
  • sabri tabiki

1|0
    0|0
  • yıldırım demirören

1|0
    0|0
  • kesinlikle abdullah avcı o adamın futbol anlayışı bizim bakkalın satış anlayışıyla aynı

1|0
    0|0
  • Yıldırım Demirören diyince fazla bir söze gerek kalmıyor.

1|0
    0|0
  • Aziz yıldırım ve Demirören.

1|0
    0|0
  • tabiki yıldırım demirören

1|0
    0|1
  • 1.fatih terim

2.hasan şaş

1|1
    0|2
    • Fatih terimin ne zararını gördü bu ülke türk futbolu altın çağını daima fatih terim önderliğinde yaşamıştır.Şenol Güneşin dünya üçüncülüğünü bir kenara koyduğumuzda.

• Sizin kabul etmenize gerek yok dünya kabul etmiş adamı tabi bunlarda senin düşünce ve görüşlerindir saygı duyarım

• maçmı yönetiyorlar kurtlar vadisimi çeviriyorlar._?

• Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...