Evimizin bir penceresinin önünde kumru yuvası

Evimizin bir penceresinin önünde kumru yuvası vardı 2 tane de yumurtası vardı bu güzel kuşun :) yumurtası 4-5 günlüktü sonra bir sabah yuvaya baktım yumurtalar yok kuş da gelmez oldu sizce ne olmuş olabilir? Sizce kumrular yumurtalarını başka bir yere taşıyabilirler mi? Yuvası tuvalet penceresinin önündeydi ve bizimkilere ne kadar tembih etsem de kuş tuvalete giren oldu muydu hemen ürküyordu :(

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kargalar kapmış yumurtaları. Çünkü taşıma olayı yoktur. Çok açık ve net. :))

0|0
    0|0
    • etrafta karga da yok hiç bizim bu çevrede acaba başka kuşlar mı kaptı ya da ne olduki üzüldüm ya :(

• Eğer biri yuvaya ellediyse arkadaşlarından, bu yüzden yuvayı terkedebiliyorlar, kokuyu alıyorlar hemen. Terkettiği yuvaya da karga falan gelmiş olabilir. Attım tabi.. senaryo.. ellememişlerse olmaz böyle bir şey.

• yok ellemedi hiç kimse zaten konumu gereği ellenebilecek bir yerde değil biz bile elleyemeyiz o derece pencerenin önünde tel var telin dışındaki pencere çıkıntısında yani o tel sabit durumda açılmıyor.

• yuvasını taşımıştır belki de yumurtalarını alıp gitmiştir

belki de yumurtalar çok eskiydi çatlamaya yakın kuşlar çıkınca annesi de aldı götürdü

0|0
    0|0
    • yok yeniydi 4-5 günlüktü kuş çok ürküp kaçıyordu yumurtasının üstünde fazla oturamıyordu :( yuvası duruyor pencerenin önünde fakat yumurtaları yok yumurtalarını taşıyabilir mi?

• evet eminim kuş yumurtaları küçük oluyor zaten gagası ve ayağı ile tutuyorlar yumurtalarını

• umarım öyledir.

Yükleniyor...