Yüzme bilmiyorum, boğulma durumum olur mu ki ya?

haftaya tatile gidiyoruz,havuz deniz her şey çok güzel olucak umarım.ama yüzme bilmiyorum lannnn.kaç yaşına geldim utanıyorum da...bi güneşlenmeye mi gidicem ben oraya.atsam kendimi havuza boğulur muyum kiii.yok mudur taktik,yolu vs:////

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle şunu söylüyim rahat ol su seni kaldırır diyen pek aldanma çünkü yüzme bilmediğin için suyun içinde her an kasılabilirsin arkadaşlarından yardım al ve bence denizde denemeler yap havuz daha zordur yüzme öğrenme için ama tatili yüzme öğrenmeye harcıyamam diyosan bir can yeleği iş bitmiştir :)

0|0
    0|0
    • can yeleği cidden ben istemesem de tutuyor dimi.bak onu almayı düşünüyorum

• hahaaa benimle gizli gizli planlar yapan biri var çok mutlu oldum:)))çok teşekkür ederim.şu kolluğu alıcam ilk önce havuzda alıştırma yapıcam.belki yan tarftaki komşulardan yardım isterim yaa ona utanmam.sonra deniz:)

• ahaha güzel zaman geçirdim bende mutluyum inş yardımcı olabilmişimdir güzel vakit geçirceğine inan gerisi hikaye

Erkekler Ne Diyor 22

• ya kenardan kenardan yüzmeye çalış havuzda. ya da denizde ayaklarının değdiği yere kadar git. korkuyorsan kendini boğma ama biraz kendini cesaretlendirebilirsen direk havuzda atlamaya çalış yavaş yavaş girme ve atlayınca da yüzeye çıkıncada hem ellerini hem ayaklarını olduğun yerde orantılı bir şekilde (ne hızlı ne yavaş) çırp suyun yüzeyinde kalırsın :) bende korkuyordum ama iskeleden atlayıp bunları yapmıştım kendi kendime öğrendim yüzmeyi :)

0|0
    0|0
    • korkuyorum.yanımda yüzmeyi bilen biri de olmuycak.ama ben havuza giricem başka çaresi yok:(offfff

• :)el mahkum be napıym.bilen biri olsaydı güvenirdim de.şimdi kimse bilmeyince boğulsam kurtarmaya gelen de olmaz haha:Dyan taraftan birilerini beklicez de beni kurtarıcaklar ohoo:D

• bir şey olmaz illa birir kurtarır merak etme sen ;) ama biraz uğraşınca kolay olduğunu anlayacaksın zaten sıkıntı yok yani ;)

• boyunu geçen havuza girme ben de yüzme bilmiyorum bir problem olursa telaş yapmamaya çalış bide içine çekebildiğin kadar hava çek o zaman istesen de batmazsın tabi nefes verene kadar gemiler demirden yapılır alt bışmı tamamen çeliktendir o kısmın içi boş olur ve hava doldurulur neden hava batmaz

0|0
    0|0
    • Gemileri su üstünde tutan hava değildir . Taşırdığı suyun ağırlığı kendi ağırlığını geçtiği içindir. Böyle bir yontemle su üstünde kalınmaz aksine serbest soluması gerek ve su yutmamayı da boyle ogrenecek..

• Çocuk havızı asdfg

0|0
    0|0
  • boyunu geçme kıyıda takıl Bebelerle takıl :))

1|0
    0|0
  • Suya güven ve seni havaya kaldıracağına emin ol ... gereksiz yere çırpınma sadece ileriye kulaç at, azıcık da ayaklarını çırp.

0|0
    0|0
  • Suda boğulan tek canlının insan olduğunu okumuştum bir yerde hareket etmezsen zaten suyun üstünü çıktığını bil yeter sana :)

1|0
    0|0
    • yaaa benim nasıl kalınıyor nasıl nasıl nasıl.ben bir kere denedim kafa cupp:D

• Bizim burdaki havuz hocaları bir haftada öğretiyorlar o kadar basit bir şey yetirence gaz verdiğimi düşünüyorum. Sen bu hırsla olimpiyatlara kadar gidersin :)

• yürü be ben:Dsaolasın

• can simiti al

boğulursun yoksa

0|0
    0|0
    • ya bu can simidi can yeleğini falan nerden alabilirim.migros gibi yerlerde var mıdır

• evet bulabilirsin

• utanmana falan gerek yok bende 20 yaşında öğrendim

tatile gidince kendiliğinden öğrenirsin

sıkıntı yapma

1|0
    0|0
  • :D la manyak sakın yüzerim herhalde diyip derin havuza atlama :D hahaha rezil kepaze olursun

2|0
    0|0
    • öldükten sonra ne kepazeleği len:D

• yok la biri kurtarır elbett :D Hahaha rezil oldun yanına kar kalır :D

• ben can derdindeyim millet eğlence pehhhh

• denizin ortasına atıldığında mecbur öğreniyorsun :)

0|0
    0|0
  • Derinmi heryer allahını seversen. boyunu geçmicek yerde yüz. boğulmazsın

0|0
    0|0
  • kolluk tak.

0|0
    0|0
  • simit kullan :))

0|1
    0|0
  • rahat ol kasma kendini su seni zaten kaldırır

0|0
    0|0
  • ya çok tatlısın valla :))

0|0
    0|0
  • Sosis kullan

0|0
    0|0
  • mıcheal jacksın hala zencimi

0|0
    0|0
  • Keske yuzmeyi ogrensen..

0|0
    0|0
  • Olabilir yaa :(

0|0
    0|0
  • Çırpınmaz isen hiç bir şey olmaz. Panik yapacaksın sen şimdi, unut iyisi mi yüzme işini..

0|0
    0|0
  • Sen hangi şehirde yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • erkek misin sen neden utanacaksın. Köpük can yeleği ile açılın derinlere. Orada sen yeleğini çıkar su yüzeyinde nasıl durulur sana öğretsinler. Yorulunca yanındakine tutun. sonra yatmayı öğretsinler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• can simidi candir <3 link</a>

0|0
    0|0
    • ay bu çok şeker kayuluuu.insnlara da malzem eçıkar:D

• Boyunu geçmezse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Fazla derinlere gitmezsin, yuzme biliyormus numarasi yaparsin.

0|0
    0|0
  • belini geçen yerlere gitme

0|0
    0|0
  • dene bak denizden çıkamazsan boğulmuş olursun.

0|0
    0|0
    • harbi mi kız

• evin içinde havuz var orda sıkıntı yok da.giyim ben giriym;)

• önce öğren sonra git el kadar bebeler yüzüyo sen mi yüzemicem birazcık heves biraz cesareet :D

• boğulmazsın öğrenirsin işte ne güzel at kendini

0|0
    0|0
  • yetişkinler için olan kolluklardan al benim gibi, suyun tadını çıkar.

0|0
    0|0
  • var .

0|0
    0|0
  • Havuzda boğulmazsın da denizde çok ileri gitme:/

0|0
    0|0
  • Boyun uzunsa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Simit al yanına.