Erkektir yapar dedi yapamassın dedim :) gelin hele bir napıcaz böyle

dün sevgiimle knşurken konumuz yni senin sevgilin var sen onla bunla fazla samimi olamassın vs.idi.daha sonrada erkektir yapar ne var dedi kızdırmak için bnde yapamassın senn sevgilin var dedim yapcamdan diil ama öyle diyolar başkaları sevgililerine dedi bn yapamassın dedim .gerçekten öyle bir zihniyetin içinde miyiz?kızlar siz erkektir yapar der misiniz?ya siz erkekler gerçekten erkek her şeyi yapabilir der misiniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaparım, yapamazsın, yaparım, yapamazsın. dım tıs, dım dım tıs.

öyle şey olmaz arkadaşım hangi devirde yaşıyoruz erkeği, kızı mı kaldı bu işlerin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ya sizin canınız sıkılmış öyle sarmışsınız birbirinize.ayrıca erkek herşeyi yapamaz. sadece ayakta işer o başka gerisi tırt:)

0|1
    0|0
  • erkektir ne yapsa yeridir diye bişey var bayanlar içinde var sadece önemli olan sana yapılmamasını istediğin bişeyi başkasına yapması

0|0
    0|0
    • çok saçma düşünce ama

• anladım anladım :D sende yni

• leeeen! :D o lafın orijinali delidir naapsa yeridir değil miydi :D

• Yaparız abi ama söylemeden :)

0|0
    0|0
  • yoo ben demem.sevgilimde öyle demesin nan az kıskansın beni.bu ne böyle.

0|0
    0|0
  • ben herşeyi yapamam utanırım :)9

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangi kiz sevgilisine isedigini yap kabulum der.diyen ya cikarina sevgilidir ya da sevmiyodur.seven adam kiskanir.erkektir yapar die bir kavram yok yapamaz okadr.senin sevgilin sana zarf atio nasil dusunuo biseyler yapsam kabullenir mi diye.yeme bunlari

0|0
    0|0
Yükleniyor...