Mourinho bu sözlerine ne diyorsunuz :) ?

EFSANE

Sinisa Mihajlovic: "Mourinho ile futbol konuşmam. Futbol oynamamış birinin bazı şeyleri anlamasını beklenmemeli.."

Jose Mourinho: "Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• jose morinho haklı,yıllardır futbolcu olmasa bile teknik irektör olarak futbolun içinde.futbol sadece futbolcudan ibaret değildir,bir çok kavramı barındırır.mihajlovic morinhonun sözlerinden sonra pişman olmuştur zaten :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 1.si Mihajlovic efsane ünvanını hakedecek ne yaptı bilmiyorum 2.si yahu adam porto gibi bir takımı önce UEFA sonra Şampiyonlar ligi şampiyonu yaptı (ki tarihte önce uefa sonra şampiyonlar ligini alan başka takım yok) chelsea yıllarca premier ligde şampiyon olamıyordu mourinho ile oldu.inter yıllarca italya'da şampiyonluğun hasreti ile yanıp tutuşmuştu Mourinho ile oldu o da yetmedi üstüne şampiyonlar ligi şampiyonu oldu inter.İspanya'da Real Madrid tamamen Barcelona karşısında ezik duruma düşmüştü Mourinho'nun gelmesi ile o eziklikten kurtuldu daha hala futbol konuşmam diye laf mı olur Allah aşkına Mihajlovic sırbistan milli takımından arkadaşları ile konuşsun futbolu o zaman

0|0
    0|0
  • bu sözü duyalı yıllar oldu

güzel kapak

0|0
    0|0
  • Diego Maradona dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından Arjantin milli takımını batırdı Mourinho haklı tamam taktiksel zeka olarak belki geçmişte futbolcu olmaya gerek yok ama belki de futbolcu olsaydı bu kadar sivri dilli birisi olmayacaktı sahanın tozunu yutmanın tecrübesi farklı olsa gerek maçı tv den ve stadyumdan izlemek nasıl fark ediyorsa bu da belli bir fark yaratır ama herşey demek değildir.

0|1
    0|0
  • Adam için ne söylesem az o bir efsane.

0|0
    0|0
    • ne kaar iyi yaparsan yap bazı insanlara bazı şeyleri beğendiremezsin dostum

• Jose'yi de kimse sevmiyor yav yalnız Jose deyince de ahbabıymışım gibi triplere girmedim değil ^^

0|0
    0|0
  • mourinho haklı...bişeyi icra etmek için illa o şeyin içinden gelmek gerektiğini sanan ya da bişeyi yaşamadan tecrübe edemeyen insanlara kıl oluurm...yaşayıpta acı gördüğü hald etekrar tekrar aynı şeyi yapanlara söyleyecek sözüm bile yok...konuya tekrar dönersem mourinho iyi kapak yapmıştı mihajlovice

0|0
    0|0
  • O laf ona ait değil ama doğru bi' yerde söylediği için +1 verdim..

0|0
    0|0
  • morinho ftbolu guzel oynayamadıgı için lafı cakmıs gecmısınde ıyı top oynayamazmıs fakat teknık dırektor olunca dunyanın 1 numarası oldu ve bu soyledıgı sozude kanıtladı

0|0
    0|0
  • ta ne zamaki söz :D

0|0
    0|0
  • Bence çok alakasız bir cevap olmuş

0|0
    0|0
  • Çok eski bir laf o zaten ilk söyleyende Mourinho değil ama laf çok iyi

0|0
    0|0
  • futbol oynamasa bile yıllardır bu işin içinde.

portodan önce barcelonada antrenördü

0|0
    0|0
  • Sinisa Mihajlovic sıradan bir topçu ve dahada sıradan bir hoca mourinho şimdiden bir efsane :)

0|0
    0|0
  • Mourinho salağını hiç sevmem. Kendini bir b*k oldum sanıyor.

0|0
    0|0
  • cose morinyo lafı gömmüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Jose Mourinho efsane ya dünyanın en ıyısı

0|0
    0|0
  • adama hakaret resmen..

iyi lafı çakmış..

0|0