Kızlara bir kaç tane sorum var.

1- Bir erkekten etkilendiniz. Hoşlandınız. Ona bakıyorsunuz. Erkek bunu farketti ve erkekte size bakmaya başladı. Bu aşamada ne yaparsınız?

2- Hoşlandığınız erkeğinde size ilgisini fark ettiyseniz fakat çekingen bir yapınız varsa nasıl davranırsınız?

3- İlişki sürecinde sevgilisinden uzaklaşan soğuyan veya yeni ayrılmış kız başka bir erkekten hoşlanırsa ikilemde kalır mı? Nasıl davranır

4- Aranızda bir hoşlanmanın olduğunu farkettiğiniz erkek adım atmıyorsa sadece bakıyorsa ne yaparsınız.

5- Adım atılmayan süre uzadıkça sizden hoşlanmadığını mı düşünürsünüz yoksa aman ne hali varsa görsün mü dersiniz?

6- Gerçekten bir erkekten hoşlanan kız adım atmıyor diye sinirlernir ondan kaçar mı?

7- Ve son olarak gerçekten hoşlanan kız kolay vazgeçer mi?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• 1.Sanırım anlık bir etkilenmeden bahsediyorsun, rastgelelik gibi. Daima gözleme ihtiyacım vardır, erkek o kısa sürede hemen adım attığında gözlem şansımı elimden alır, mekanizmamı geri çekmeme neden olur.

2. İlgisi beni temin ettiyse cesur davranırım tabii ki, korkacak-kaybedecek bir şey bulunmuyor. Adım atmaktan çekinmem.

3. Yanıtım çok öznel olur, sen yanıltmasın istiyorum.

4. Ona 1 adım gider ve beklerim.

5.-6. İlk adımımdan sonra dönüt sırası artık ondadır, (2. bir adımı çok kaliteli biri olduğunu hissediyorsam deneyebilirim) ancak hala adım atmıyorsa ısrarcı olmam.

7. Bildirim alması gerekir, bu süre çok açılırsa vazgeçmesi kolay. Zaten, henüz sadece "hoşlandığı" için, gönlü bir başkasına kaymaya müsait.

0|0
    0|0
    • Şimdi kız birinedene hoşlanıyor diyelim. Tabi erkek kızın iç dünyasını bilmiyor. Belki sevgilisiyle kopma aşamasında bellide yeni ayrıldı bir kaç ay oldu. Oldu ki birinden hoşlandı. Ne yapar. İlla ki kafası karışıktır. Nasıl davranır. Hoşlandı ve bakışıyorlar. Kız da fıldır fıldır gözlerim seni arıyor havası yok.

• Artık hayatında onun için özel olan birisi yok ise, en azından var ikenki kadar sınırlı davranmayacak hali ile. Yaşadıklarını silemeyecek ise de hazır hissediyorsa yeni bir yol çizmesi için bir mani görünmüyor. Tabii birkaç ay diyorsun, ben hiç ilişki yaşamadığımdan tam karşılaştıramasam da yeni bir güzergah için birkaç ay az gibi. Ama bu durumda yapacaklarım, yine az evvel sana ifade ettiğim gibi, evveliyet ile kendimden "hazır hissedip hissetmediğimin dönütünü almak" olurdu.

• Kızın bakışları fersiz demek. :) Kim sana "hiç şansın yok" diyebilir ki. Zamanla dene ve gör...

Kızlar Ne Diyor 4

• 1. Hiçbişey yapmam..Gelirse konuşurum o kadar ...

2. Beklerim .. Eğer gerçekten hoşlanırsa gelir..

3. Bilemiyecem ..

4. Bende bakarım .Karşılıklı bakışırız :)

5. Aman ne hali varsa görsün derim tabii..

6. Kaçmaz ama cesaretinin olmadığı düşünür.

7. Kolay kolay vazgeçmez..

0|0
    0|0
  • bi kaçını cevapliyim. 5. soru hayvana o kadar belli ettim ki hoşlandığımı. peşinden deli gibi koştum. ara sıra baktı. söylediler görünce gulumsemis. ama hiç bir teklif etmedi. hoslanmadigini düşünüyorum artık. seneye yüzüne bakan nolsun. 2. soru evet cekingenim ve ortamda o olunca gülüyorum bile hareketlerim aşırı dikkatli oluyor :) 7. soru bir sene bekledim artık salak durumuna düştüm ve vazgeçiyorum. kolay vazgecip geçmediğime sen karar ver :)

0|0
    0|0
    • bu kadar dolu olduğuna göre seneye kaldığınız yerden devam edersiniz :)

• 1-Hoşlandıysam bakmamm.

Sevmekten korkmak gibi.Her hareketini bilirim, ama bakmam :D

2-Farkettim ve gözünü kaçırdı :)

3-Yorum yok

4-Ben de atmayı düşünmem.Platonik olarak kalır. :D

5-Arası :))

7-Her şey gerçekse, duygularımı bir anlık aptal cesaretiyle söylerim.Bu muhtemelen bir daha görüşemeyeceğimize inandığım bir zaman olur.

0|0
    0|0
  • 1-hiç bişey yapmam gelip konuşmasını beklerim :)

2-aşkımdan ölsem söylemem o da hoşlanıyorsa ve gelir konuşur diye düşünürüm yani ben bitek hoşlandığımı belli ederim

3- eskiyi kafasında bitirmişse kalmaz

4-sadece bakıyor adım atmıyorsa ya bişeylerden çekiniyor ya da ciddi bir şey düşünmüyor diye düşünürüm

5- adım atmadığına göre ciddi bişey düşünmüyo erkek işte sadece bakıyo demekki mal derim :)

6-tabi belli bir süre bekler baktı adım atacağı yok başka alternatifleri değerlendirir ona ümit bağlamaz

7-artık çocuğun ondan hoşlanmadığını ya da bişeyler olmayacağını düşünürse vazgeçebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir soruyla 7 soru sormuş :D bizim yazılı sınavlardaki hocalar aklıma geldi. soru 1 a şıkkı b şıkkı falan diye uzatıyordu

1|0
    0|0
    • her soruyu tek tek yazacak olsam sonuca varmak 1 hafta mı alır. nede olsa kayseriliyik

• cevap veriyorum hoşlanır bakar sonra sende bu bakışmaya karşılık veirirsen abaza olursun

0|0
    0|0
    • hadi canım. bu teşhisi koymak için kaç senen gitti

• belki bana verdiğin örnek bende tutmayacak beni yanıltacaksın neyine güveniyorsun

• yahu kutsal değerlerin bile tartışıldığı bir ortamda bütün genellemelerin doğru olduğunu nasıl kabulleneceksin zaten...ben kendi gözlemlerimden bahsediyorum sana tutacak sendede böyle olacak diye bir iddaam zaten yok

Yükleniyor...