Sneijder'in hazırlık dönemi performansı ?

Sneijder bu sene lige damga vurur mu yaz dönemi hazırlık maçlarında nasıl gördünüz yorumlarınız neler takımımız hakkında ?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen bir Beşiktaş'lı olarak beni korkutuyor herifin performansı. Lige daha hazır girecektir. Sneijder bu sezon coşar bana kalırsa.

0|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu sene 10 numaranın hakkını verecek !

2|3
    0|0
  • Bence sadece Galatasaray için değil Türkiye ligi için yılın transferi ,o kalitede oyuncuları izlmek futbolcuların bile yeteneklerini geliştirir .

0|1
    0|0
  • iyi görünüyor,bu sene kendini göstermeli.

0|1
    0|0
  • Çok fenaydı..

Umarım sezona da böyle başlar.. Hem arkadaşlarına yardımlarına , hemde kendi bireysel oyunu beni çok memnun etti.. Attığı 2 golü hiç söylemiyorum bile <3

0|0
    0|0
  • Kesinlikle...bomba gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Umarım bu sezon daha iyi olur..

0|0
    0|0
  • Tatil yaramış,hazırlık döneminde çok yakışıklı aslan parçası :) Ben böyle değerlendiriyorum

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Sneijder bu ligin üstünde bir oyuncu bu sene kimi alırsak alalım en büyük transferimiz Sneijder olacak

0|1
    0|1
  • hazırlık maçları baz alınamaz

rakipleri bizim Akhisar 5 farkla yenerdi

1|0
    0|0
  • sezon ortasında chelseaya satacaz en az 40 mılyon euroya,ilk yarı coşar,elmanderıdeparlatmak lazım ama 6+0+4 yuzunden zor,allah belanı versın yıldırım demıroren,besıktasdan sonra turk futbolununda ıcıne ettin

0|0
    0|0
  • sneijderin oynadığı maçlardan önce gidip kalp ilacı alcam bu adamın golleri pasları tekniği insanı kalpten götürür Valla :D

0|2
    0|1
  • Kamp döneminin yıldızı sneijder bn Fenerliyim ama öyle görüyorum

0|2
    0|1
  • süper kupada fenere harika bir gol atacak bence. öküze ders olur

0|1
    0|1
  • Taş, taş..

0|0
    0|0
  • Güzel..

0|0
    0|0
  • Mütiş bir tekniğe mütiş bir kaliteye sahip bu sezon gerçek sneijderi herkez görecek aynı şekilde Drogbada bu sezon daha farklı ama Sneijder gerçektende 11 Ağustosta yıkıcak ortalığı onun haricinde malagaya karşı 2. yarıda yedek kadroyu sürmeseydik 4 1 biterdi rahat

0|0
    0|0
  • geçen senden daha iyi olcağını kesin

0|0
    0|0
  • galatasarayın bu sezon en iyisi sneijderse vay galatasarayın haline

0|1
    0|3
Yükleniyor...