Diş etimde kist çıktı ne yapmalıyım?

Bugün dişçiye gittim 5 tane dolgumdan biri hava alıyordu onu yaptı röntgen çekti bir de ne görsün hem kist var hem de 20 lik dişler çıkacak yer arıyorlar daha erken ama.Asıl sorun ettiğim şu diş eti kisti

yakınınızda ameliyat olan var mı?Ya da diş eti kisti hakkında neler biliyorsunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• diş etinde değilde kökünde kist vardı benim 3 köklü dişin bir kökü uyuşmamıştı o kist yüzünden biraz acı çekmiştim yayıladan aldır derim ben...sonra o kisti göüryosun iğrenç bişey burasına girmeyeyim sende göürürsn zaten...20 lik diş ise daha bugün dikşleirni yeni aldırdım geçen hafta çektirmiştim...rahatsızlık vermese bile çektirmeni öneriyorum sana çünkü eninde sonunda o diş biyerden çıkmak için azı dişleirnede zarar verecek bunun önüe geçmiş olursn...ben alttaki 2 taneyi çektirdim üstteki 2 tane kaldı ara ara ilham geldikçe çektiriyorum sende öyle yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• valla google gorsellerde arat.. bende lateral kesıcımın uzerınde vardı agrısı hıc bır agrıya benzemıyor.. cehennem azabı mubarek... 7-8 agrı kesıcı ıcmem yetmıyordu uyumam ıcın gıdıp ıgne yaptırmak durumunda kalıyordum

0|0
    0|0
    • Bende pek ağrı olmaz ama kanal tedavisi yaptırmıştım 1.5 yıl önce doktor ağrı yok muydu bu zamana kadar anlardın dedi bende yok olmadı dedim ağrım pek olmaz.

• valla benım dısı asagı dogru ıttırıyordu.. dıs sallanıp dusme durumuna geldı... dusunsene dısını kerpetenle yavas yavas cekıldıgını... oyle bır agrı vardı bırde dıste hıssızlık

• geçti şimdi dimi geçmiş olsun :/

• Büyüdükçe çene kemiklerini kemiriyor bende de vardı kurtuldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ameliyat gerekir heralde..

0|0
    0|0
    • Evet öyle görünüyor maalesef

• Diş kistinden ölen biliyorum.

0|0
    0|0