Evlilikte kadının erkekten çok kazanması?

arkadaşlar evlilikte kadının erkekten çok para kazanması sizin için problem olurmu? (evlendikten bir süre sonra bu fark oluşursa diyorum.)

Güncellemeler:
peki bayan kocasına sormadan bir şeyler alıyorsa?

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

• yalnız noktayı koydun varya:) dicekler benim param değil mi alırıım :)

0|1
    0|0
    • evet aynen öyle bu bir problem değilmidir?

• problem gerçkten her ne olursa olsun evlilikte erkeğin güçlü olduğunu hissetmk ve bilmek gerekr. benim param snn prn olmamalı. alınan herneysede brlkte karar verileblr dye düşünyrum

Kızlar Ne Diyor 17

• evlilikte bencillik olmaz. Kim yüksek alırsa alsın paylaşılır

0|1
    0|0
  • Eğer senin paran benim param muhabbeti yapmıyorsanız bir problem oluşturmaz çünkü evlilikte her şey beraber , ortaktır . Sormadan bir şey alma konusuna gelince alabilir tabi ki her şeyi sormak zorunda değil ya ihtiyacı vardır ki almıştır ama boşuna harcama yapıyorsa yapmaması konusunda konuşabilirsiniz .

0|1
    0|0
  • aldıkları parayı ikiside ortaya koyarsa lokum gibi bir evlilik olur.

0|1
    0|0
    • gizli almasını gerektiricek esya ne olabilir ki mesela:S

• hayır gizli alması değil. sormadan alması ?

• sonucta evlilik 2 kişilik bence sormadan almamalı eşinin fikri alınmalı kocasını saymıyo diye düşünürum yanlıs davranıs

• "Benim param benim param,onun parası da benim param" bu yüzden sorun yok her türlü en çok parası olan benim ^.^

0|0
    0|0
  • Ne sorun olcakki senin benim olayı yok hepsi ikisinin

0|1
    0|0
  • çoğunlukla erkeklerin takıntısıdır bu. erkekler eşinin kendisinden daha çok para kazanması onun daha üstün olduğu düşüncesini getiriyor ve bunu hazmedemiyorlar

0|1
    0|0
  • para erkek için güç demektir.kimse bunu inkar edemez.aksi olsa hesabı ödeyeceğim diye çok savaş vermezdik mesela..bunu düşünen bir adam da bu olaya sıcak bakmaz.

0|1
    0|0
  • çok büyük bir sorun bu

0|1
    0|0
  • gizlilik olmaz evlilikte.

0|1
    0|0
  • neden prblm olsunki ikimizn parasıı

0|1
    0|0
  • Hayır ama her zaman erkegin daha fazla alması taraftarıym

0|1
    0|0
  • Sorun olmaz.

0|1
    0|0
  • Olmaz neden olsun ki..

Ayrı gayrı yok sonuçta.

0|1
    0|0
  • Sorması gerek bence ben şunu almak istiyorum alabilirmiyim falan gibi habersiz olmasın hiç hoş degil

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle bse kartım onun olsun :)

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmemde evlilikte bayanın para kazanması bile bir süre sonra erkeğe ihtiyacı olmadığını gösterirken bir süre sonra fazla kazanması bence evlilikte bir süre sonra tartışmalarda laf sokmalara, ezik görmelere kadar gider. Evli bayan evinde otursun çocuğunu büyütsün azcıkda ev hanımlığı öğrensin annesinden. Sonra evlilikler nıye bitiyor.Kadının bı geliri olmasın bakalım herseyde artıslık yapabiliyor mu.Bayanım ama bayanların bu mantığını kabul etmıyorum...Bu kendını ezdırın demek değil.Ama erkeğe erkekliğini hissettirin demektir.

0|0
    0|0
    • vauwwww çok sert

• :) ben bekar çalışan bır bayanım.Bana göre evlilikte tercih yapılmalı ya aileniz ya iişiniz.Karıyerde yaparım çocukda mantığını doğru bulmuyorum.

• ilk başta her şeyi kocama sorup almam o benim dadım mı ya ? kendi paramla istediğimi alırım ne var ki bunda ? sonuçta ben kazanıyorum. mesela diyelim ben az kazanıyorum kocam fazla kazanıyor ben yine kocama sormam çanta , ayakkabı alırken vs niye sorayım ki ? çok saçma değil mi ? o da benden habersiz alabilir ne var bunda beğenmiştir almıştır niye bana haber vermedin diyecek halim yok ya. ayrıca evde para asla kocaya gitmez yani ben öyle yapmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben sorun etmem sonuçta para ikimizin para ve hayatımız da ortak =) çok kazanmışım az kazanmışım olmaz

0|1
    0|0
  • ben iyi olan kazansın derim hep...

0|1
    0|0
  • Benim param değil mi sana mı soracam derse sorunun kralı olurda ufak tefek şeyleri alır yüksek maliyetli şeyleri sormasında fayda var ayıp

0|0
    0|0
  • ''Bu benim kazandığım para,istediğimi alırım.'' deme kapasitesindeki birinin potansiyeli zaten evlenmeden önce anlaşılır.Öyle bir insanla evlenmeyeceğim için sorun yok.

0|0
    0|0
    • iyide bu tür şeyle ortada para yokken belli olmaz maddi durum değişince meydana çıkar

• Bir andan benden çok kazanan bir terfi alması imkansız ülkemizde.Zaten tanıştığımızda sektörü,poziyonu vs. bellidir.Beni rahatsız edici tavırları o an oluşur yani.

• Bence problem olmazzz , olmamali..

0|0
    0|0
  • intihar sebebi

0|0
    0|0
  • Aklı başında iki kişi bunu dert etmez sonuçta para evin tutumlu hanımında toplanır

0|0
    0|0
  • keşke kazansa ama evlenecek olsam nerde çulsuzlar var beni bulur

0|0
    1|0
Yükleniyor...