Senin beğenmediğin yönün ne ?

Herkesin kendine qöre beğenmediği yönü davranışı tavrı vardır diye düşünüyorum ?

Mesela ben herşeyi olduğu gibi sölerim karşıdakinin halini düşünmem :)

Senin beğenmediğin yönün ne peki ?

0|0
17|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 17

• dengesizlik var bende. mesela bugün bir fikri benimsiyorumdur ama daha sonra başka bir şey öğreniyorumdur ve o fikri artık savunmaz olup başka bir bakış açısında konuşmaya başlayabiliyorum. aslında bence bu düşünen her insanın başına gelen bir şeydir. sinirlenince ne yapacağım belli olmaz. ama kolay kolay sinirlenmem. beni sinirlendiriyorsa demekki daha fazlasını bile hakedecek bir şeyler yapmış. bir çok insana göre düşüncelerimi söylemekte ve uygulamakta daha cesur olduğum için göze battıyorum. bu yüzden sıkıntı yaşadığım olmuştur. düşüncelerimi korkmadan söyleyebiliyorum. bir şeyi canım istemezse asla yapmıyorum. bir de hemen affettiğim için kendimi hep suçlarım.

2|0
    0|0
  • çabuk vazgeçiyorum sıkılıyorum.

2|1
    0|0
  • hırs yok bende. ya olur ya olmaz diyorum hep

1|0
    0|0
  • Fazla meraklıyım.

Bencilim.

Patavatsızım.

2|0
    0|0
  • Çok sabırlı bir insanımdır bu yüzden karşımdaki insana şans veririm veririm ama baktımki anlamıyor çok fena değişiyorum ve agrasifleşiyorum.

Bazen sabırsızlığım tutabiliyor.

1|0
    0|0
    • sabredipde sonrada hakketmediğini anlaynca snırlnmen normal . bendede var diyeblirim .

• olması gereken yerde patlamıyorum o anda patlamadığım için olmayan bir anda sinirlenince haklıyken haksız duruma düşüyorum işte. ama yavaş yavaş bu huyumdan soyutluyorum kendim artık.

• Ben saf aşığımdır, öyle başkalarının dediğine hemen inanmam ama şimdi kapı çalsa eski sevgilim gelse bana türlü türlü yalanlar atsa inanırım bu huyumdan nefret ediyorum.

1|0
    0|0
  • öfkeli olmam

1|0
    0|0
  • gereksiz yere sinirlendiğim zamanlar çok oluyor..onun dışında beğenmediğim bir şey yok :/

1|0
    0|0
  • Herşeyden çabuk sıkılırım ve sabırsızım.

1|0
    0|0
  • Çabuk kırılıyorum çok tripliyim

1|0
    0|0
  • Sıkılgan bir yapım var ..

2|0
    0|0
  • Bazen gereksiz yere sinirleniyorum rahat bir insan değilim

1|0
    0|0
  • Çok sinirliyim ve kinciyim

1|0
    0|0
    • kin kötü birşey ya .

• Ne yaparsın yapılanları unatamıyorum üstünden 10 senede geçsede dün gibi aklımda. Bende deve kini var. İntikamımı alamadığım sürece içim rahat etmiyor daha büyük öfke kin ateşine dönüşüyor.

• Bir insana hemen alışıyorum.

1|0
    0|0
  • Agresifim.

1|0
    0|0
  • Bazen sinir bozucu biri olabiliyorum.

1|0
    0|0
  • Çok inatçıyım ben yaaa

0|0
    0|0