Özgüven ile ilgili bir kaç soru?

kız/erkek farketmez insanların özgüven sahibi olması ..sözünün geçmesi farkedilmeleri ...ortama girdiğinde rahat ve cool olmaları yani hayatın tadını alarak yaşaması için ne gerekli ne olmalı...sizce...

çünkü tipsiz bakımsız insanlar geçektende saygı görmeyen insanlar oluyorlar ...bunu 100 lerce gözleme dayanarak söylüyorumm ..nasıl diyim alış veriş yaparken ksaya gittiğinizde bile tipsizseniz kasiyer kız yüzünüze bakmazken yakışıklı olunca kız resmen sulanıyorr hem gözlem bunlar ...yani, insanın farkedilmesi saygı görmesi dalga geçilmemesi için İlla yakışıklı/güzel olup iyi kıyafetler mi giymeli peki yaa parası olmayanlar ne yapacakklar...bu tip olaylar insanları yapmak istediği halde bazı şeyleri yapmaktan soğutuyor..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bir de sözde müslüman ülkeyiz dimi ? insanları kişilikleri yerine tipleriyle seviyoruz ne kadar da acınası bir durum bu... şeytan gözlerime öyle bir perde indirmiş olmalı ki toplum olarak ne hallere düştük... bu durum için yapılacak şeyler arasında iyi bir meslek sahibi olman gerekiyor.bazılarında öz güven tavan yapmıştır bunların arasında bende varım. ama ben dişiliğimi kullanarak havalanmak yerine , kişiliğimle insanları takmıyorum ve girdiğim ortamlarda saygı duyuluyorum. eğer insanlara fiziğini değil de düşüncelerini kabul ettirirsen her zaman lider sen olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben ne tipsizler gördüm karakter sahibi. ve en çokta onlara değer vermişimdir. başta insanlar içinizdeki cevheri göremeyebilir. bunun için kimseyi suçlamamak gerekir. ama siz içinizden eminseniz bir süre sonra insanlar etrafınızda toplanacaktır. kararlı bir duruşunuz olmalı. sadece yakışıklılar karizmatik olmaz.

0|0
    0|0
  • Parada tip de ozguven getirmez.senn onlrda gordugun sey ozguven değil pohpohlanma.ozguven aslinda kimseyi umursamamaktir.kendi kendine yetmek.sen nasil olursan ol milletin sana saygi gostermesi gerektigini bilmek ve bunun sana karsi verilen bir lutuf değil zorunluluk oldugunu kavrayabilmektir.bunlri kafana yerlestirdiginde ozguvenin gelisir.guvensiz insanlar sadece cevredeki insanlarin tavirlarina cok fazla onem verir

0|0
    0|0
  • valla yakışıklıyım diye geziyolar onlardan bir cacık olmaz.. o çirkin dediğimiz insanlar aslında o kadar sevecen o kadar iyi birisi ki.. ben genelde öyle popilerle takılmam. kendi suyunda yüzen insanlşarla arkadaşlı9k etmişimdir hep.. ayrıca kasiyerler kendi tipine baksın önce.

0|0
    0|0
  • Özgüvenim tavanlarda .

0|0
    0|0
  • her yakısıklıyada ilgi duyulmuyo ama her güzelede oyle önemli olan bişeyler hıssetmek

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• insanlar giyimleriyle karşılanıp konuşmalarıyla ugurlanırlar diye bir laf var.

yani bir ortamda saygı görmek istiyorsan öncelikle paketin kaliteli olacak,tabi paketinin kaliteli olması yetmez.yoksa dış kapağı albenili okudugunuza ise vakit kaybı oldugunu düşündüğünüz kitaplar gibi olursunuz.dış görünüşün yanında diksiyonunuz,insanlara hitap etme biçiminiz,konuşma tarzınız ve esprili kişiliğinizde olmalı,yoksa dahi bunların hepsi geliştirilebilir şeyler.her kabın şeklini alabilmelisiniz.konusulacak yerde konusmak eğlenilcek yerde eğlenmelisiniz.iinsanları güldürebilmelisiniz.kimseye tepeden bakmamalısın,kasiyerlerin seni nasıl gördüğüne bakma güleryüz heryerde iş görür.tip saygınlıkta neredeyse hiç önemli değildir.

0|1
    0|0
  • Ambalaj herşeydir.

cut.

0|0
    0|0
Yükleniyor...