Kerem Tunçeri Türk Telekom'da!

3 gün olmuş haber çıkalı,TT Kerem dışında Cemal Nalga,Fikret Can Akın bir de eski oyuncumuz Luksa Andric'le anlaştı..

Kerem eski performansından zaten çok yoksun,kendisini canlı olarak 2 kez görme şansım olduğunda takımın gözdesiydi resmen,2 sezon öncesinde.Belki de sakatlıklar engel oldu.Ben TT için iyi bir transfer olabilir diye düşünüyorum,ama kariyerinin sonlarına yaklaştı artık 33 yaşında.Umarım TT''de oynadıktan sonra kariyerini Galatasaray'da noktalar..Biliyorum ki kendisi de iyi bir GS'li.10 yıllık milli takımı kariyeri varken bu sene alınmaması hakkında tek bir haber bile nedense çıkmadı...Onun kadar iyi bir guard yok bence bu sene elimizde..

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Efes Keremi yollamakla büyük iş yaptı

geçen sene 1 tane olumlu hareketi yoktu nerdeyse

Telekom tam Kereme göre

bu sene keşke Telekom avrupa mücadele etseydi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• NBA dışı umurumda bile değil takip etmiyorum sadece onun gibi guard yok demişsin onun için geldim ondan daha iyiler:

1-Derrick Rose

2-Dwyane Wade

3-Cris Paıl

4-Rajon Rondo

5-Tony Parker

6-Russell Westbrook

7-Deron Williams

8-Ty lawson

9-Stephen Curry

10-John Wall

11-Ricky Rubio

12-Nate Robinson

13-Kyle Lowry

14--Steve Nash

15-Jamal Crawford

.

.

Sıralama önemli değil.

1|0
    0|0
    • :D

yazımı anlamamışsın..böyle oyuncularla keremi neden kıyaslayayım..bu sene milli takımda onun kadar iyi yok dedim..

ayrıca bizim insanımızın neden bu kadar nba tutkunu olduğunu anlamıyorum..

• Çünkü bir Carter yok onun bunun üzerinden zıplayıp smaç basmıyorlar bir T-Mac yok 35 saniyede 13 sayı atmıyorlar. Bir James yok her alley-oop pasını baskete çevirmiyor. Bir Kyree Irving yok bilek kırmıyor. Iverson yok Tim Duncan Garnet Kobe Durrant yok seyir zevki, şov yok.

• olsun,türk bayrağı var yeter.

• beraber oynadık gsde

iyi çocuktur

1|0
    0|0
  • Ablacım ciddi derecede bir manyak mısın yoksa gerçekten sıkı bir basketbol takipçisi misin?

Kötü anlamda söylemedim ;)

1|1
    0|0
    • kendim de oynuyorum,kendimde sıkı sporcuyum...takipçisiyim fazlasıyla manyak diyebilirsin,gerçek hayatta spor yaptığımı görenlerde manyak sanıyor o derece seviyorum:)

• futbolu da takip etmeye çalışıyorum da,asıl branşım basketbol olduğu için doğal olarak anlamıyorum..ama yine de çok severim gs var sonuçta <3

yüzme bir erkek için gayet iyi bir spor,takdir ettim:)

• Teşekkür ederim sana bol şans :)

• o değil de bu kerem, hido'dan daha büyük değil miydi:O

1|0
    0|0
  • kerem tunçeri iyi bir oyuncuydu hala çoğu oyun kurucudan iyi ama dediğin gibi eskiden eser yok cemal nalga iyi bir alternatif can akın için pek bişey söyliyemicem ama luksa andric i tekrar izlemek çok güzel olcam tt keşke andricin yanında tutkuyuda alsaydı :) bu arada katılmıyorum ender bu sene çok iyiydi çok geliştirmişti kendini bu arada sana jawai desem ne dersin? :)

1|0
    0|1
    • jawai züpper...inşallah uyum sağlar,ender iyiydi de..kerem olamaz yine de;)

zaten görücez bakalım...ender de iyi işler çıkarır inş

• enderin en kötü özelliği çok aceleci heyecanlı olmasıydı bence ergin hoca iyice cilaladı düzeltti :) jawai hakkında katılıyorum düşünsene furkan jawai ersin macvan :) ama sence 2 numaraya ihtiyacımız yok mu? bide mutlu demir hakkında bişey biliyormusun?

• sinan gülerle kapatacağız inşallah 2.pozisyonu..evet mersin bbden transfer ettiğimiz bir oyuncu pota altında..bence çok süre bulamayacak ekşi sözlükte gereksiz,kendini geliştiremeyen bir pivot gibi tanımlanmış ama görücez bakalım:)

• keremi hep istedik gelmedi ya bir onu bide kerem gönlümü.

ben ama telekomda keremden çok andiriçi izlemek için sabırsızlanıyorum.tutkusuz neler yapıyor görelim :)

1|0
    0|0
  • güzel bir bakış açısı

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer gerçek gsliyse orda noktalar

1|0
    0|0
  • hayırlı olsun balım :)

1|0
    0|0
  • adam yaşlandı bea nasıl eski performans olsun bir yerde 38-39 yaşına kadar çalışırım belki diyordu. vallahi zor.

1|0
    0|0
    • aynen,o baya oynamak istiyor genelde 37de emekli oluyorlar..

• Ray Allen 38 yaşında ve NBA Final serisinde 6. play-off maçında son saniyede attığı üçlükle takıma 7. maça oradan da şampiyonluğa götürdü. Yani zor değil.

• zor değil ama performansa bakar;)

Yükleniyor...