Sevdiğinize beyin nakli

Sevgilinizin veya eşinizin beyin ölümü gerçekleşti diyelim. Beyin nakli yapıldı. Kurtuldu. Dış görünüşü aynı ama beyin başkasına ait olduğu için artık bir başkasının sevdiği veya eşi olduğunu düşünüyor. Beynin gerçek sahibi kimse onun ortamında bulunmak ve yaşamak istiyor. Ne yaparsınız?

Güncellemeler:
Cevaplaması ve yorumlaması beyin gerektiren bir soruya hakkıyla cevap verenlere teşekkür ederim :)
Cevaplaması ve yorumlaması beyin gerektiren bir soruya hakkıyla cevap verenlere teşekkür ederim :)

cevap verdiğini sananlarada önerim: link

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• O artık "o" değildir. Çaresizlik içinde çekilirim ama seviyorsam nasıl olduğuna dair hep takip ederim onu. İzin verirse de normal olarak görüşmeye devam ederim. Elimden geleni yaparım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• İnan bu böyle bir durumda yaşamak ve bunun kararını vermek çok zor,çok ikilem yaratacak bir durum,aşagı tükürsen sakal,yukarı tükürsen bıyık,işin içinden çok sabırlı ve aklı selim düşünerek çıkmak en doğrusu,birden karar vermek yanlış olur.

2|0
    0|0
  • bi kere bu teknik açıdan 500 sene sonra bile imkansız bir olay çünkü beyinden enseye doğru milyarlarca sinir var bunları tek tek çıkarıp yeniden bağlamak lazım :) hadi diyelim fantazi olsun ayrılırım çünkü o bana karşı bişey hissetmez ki sadece bedeni karıma ait olur ruhsuz bir bedeni napayım ben :)

1|0
    0|0
  • İnsan sevdiği kişinin ruhunu,gönlünü,aklını sever daha sonra beden gelir.

Beden ruhun aynasıdır o ruh onda olmayınca onuda yansıtmayacağından sevmez insan sadece ona bakıp özlem gideririm.

1|0
    0|0
  • kabul ederim

1|0
    0|0
  • kafaya sert bir cisimle vur hafıza sıfırlandı beyin nakli yapıldı ve yaşıyor artık tamamdır görev mission completed =)

0|0
    1|0
  • soğurum. ben onun vücudunu değil, beynini sevmiştim

ama o vücuda başkasının dokunması rahatsız eder tabi. en iyisi o beyni sökmek tekrar

2|0
    0|0
  • Atan kalp onun :(

1|0
    0|0
  • beyin nakli nedir arkadaş ya.onu da sen mi buldun

1|0
    1|0
  • link için teşekkürler okumakta fayda var belki işe yarar

0|0
    1|0
  • saygı duyarım sonuçta hafıza onun hafızası değil ne olursa olsun onun mutluluğu benım mutluluğumdan daha önemlidir belki ben bir miktar daha yasamaya devam ederim ama karsımdakı aynı dirençte olmayabilir

1|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • çok bilim kurgu tarzı film izliyor yahut kitap okuyorsun. insan organlarının değiştirilmesi yahut başkasının kanını alman insanın kişiliğini etkilemez. aşk dediğimiz olgu beyinde kalpte dalakta değildir. tuhun kendisinde mevcuttur onun için mantık ne kadar başkasına gitmek istesede ruh sahip olduğu kişiyi seçer daima.

1|0
    1|0
  • açık ve net dayanılması çok zor bişey o kurtulmuş olabilir bu şekilde ama ben ölmüşümdür o zaman

1|0
    0|0
  • Bilimkurgu gibi olmuş ama paşa gönlü kimi isterse ona gitsin ne yapak zorlamı tutacağız

1|0
    0|0
  • beyni aynı olmadığı sürece o da o degildir ama gormek elbetteki koyar

1|0
    0|0
  • sevdiği kişinin beynini alsam beni sevmez mi, bu nasıl bir hayalgücüdür sende ki :):)

0|0
    1|0
  • abla senin uykun var, sen git uyu (:

1|0
    2|0
  • bu neyin kafası derdim Allah aşkına nasıl soru bu bellı olmaz ne yapacağım

0|0
    1|0
  • Serpil Yanlız hissediyorsan Mesaj at :D

0|0
    1|0
  • O vücut nakli olmuş

0|0
    0|0
  • işte sırf bu risklerden dolayı, maymun beyni falan taktırırdım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kavanozdaki adam gibi. keşke yeniden oynasa:)

1|0
    0|0
  • :( namus bacak arasında değil beyindedir. üüüüü

1|0
    0|0
  • Şu an yaşadığımdan farksız bir durum; onu özgür bırakırım.

1|0
    0|0
  • artık o başkası o böyle düşünüyorsa bende başkasıyla birlikte oluyomuş gibi hissederim.

1|0
    0|0
  • Üzülürüm ve sonunda kadar mücadele ederim

1|0
    0|0
  • Kabul ederim ..Mutlu Olsun sıpa <3

1|0
    0|0
  • Kabul etmem :( Kendimi sevdirmeye çalışırım

1|0
    0|0
  • Bonzai kafası derim

0|0
    1|0
  • ben de ararım.hikayeyi onlara yıkarım.keyifli olabilir.

0|0
    0|0
  • Misal ağrı önce sırtımdan sonra kürek kemiğime gelince hah işte tam oralar...

qsdsdaew

0|0
    0|0
  • Canan Tan-En son yürekler ölür. Okumadiysan oku derim. Büyük ihtimal okumussundur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...