Telefon satın alıcak olsanız?

1200 1300 tl den fazla çıkmayan, yüksek megapikselli, şarjı uzun giden, bir akıllı telefonda bulunması gereken bilimum özellikleri taşıyan mümkünse gps li bir telefon arıyorum. galaxy s3 s4 ler miniler, sony xperia z j l m filn aklımı çok karıştırıyo, yani istediğim olması gereken ne varsa içinde barındıran ama o kadar da abartmayan, ve pahalıya kaçmayan bir telefon, he bir de büyük olmasını istemiorm iphone dan, iphone da istemediğimi belirteyim :) önerileriniz neler? ya da neyi önermezsiniz?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• s4 kullanıyorum sana uygulamarı özet gecıyım kamerası gayet güzel düzeyde,ve telefon seni izliyor yani mesela nette bir sayfa geziyorsun gözünü aşşağıya doru ındırınce sayfanın aşşasına ınıyor veyatta video izliorsun sen videodan gözunu cekınce vıdeo donuyor s4 şuandaki en iyi telefon

2|0
    0|0
    • s4 mini istiyorum zti, tek farkı mini olması mıdır acep?

• telefonun büyüklüğü rahatsız ediyor beni :/

• ozaman mini kullanabilirsin cunku aklıma daha ıyı bır telefon gelmıyor görmedimde

Erkekler Ne Diyor 16

• aaz önce baktım ben teli eskittim tel daha hala 400 tllerde goğudan getiriyorum batıya daha iyi

0|0
    0|0
  • lumia 820 al keyfine bak al bak buda resmi :d

link

0|0
    0|0
    • windows demi bu? androis işletim sistemi daha iyi değil mi?

• :D:D: valla ben elimden gelenşi yaptım karar snn D

• eyvallah çok teşekür ederim :)

• 8 gün önce s3 aldım çok memnunum şarjı çabuk gdiyordu güç tasarrufu kapalıymış düzeldi biraz çok oynamazsan baya gidiyor ama rehber numaralar mesaj kısmı tuş kilidi açılırken 2-3 sn bir geç açılması var oda herkesin telefonunda var onları sorun etmezsen s3 öneririm s4 de tavsiye ederim minileri hakkında bir bilgim yok.

0|0
    0|0
  • i phone 4s al. sıfır.

0|0
    0|0
  • samsung sakın alma arıza çıkartıyor samsung harici ne varsa alabilirsin..

0|0
    0|0
    • hadi yaa, o kadar düşünüyosum samsung s3 mini veya s4 mini almayı, şuan askıya aldım hevesimi :/

• aynen bende de splus galaxy var arıza çıkardı şarj problemi hiç şaşırmadım verdim servisee

• Lg nexus 4 al

0|0
    0|0
  • Şarjı uzun giden akıllı telefon mu var :O

0|0
    0|0
  • 50 tl ye eski bir nokya alır kalan 1250 tl ile tatil yapardım

0|0
    0|0
  • samsung s3 ya da htc başka markalara bakmazdım

0|0
    0|0
  • Nokia lumia 620 al derim ama onun dışında şiddetle iphone 4s !

0|0
    0|0
    • yok be kardeşim :D:D:D:D link

link

link telin resmi bu :d

• Bu adam illa bunu aldıracak sana al bari mutlu olsun :D hem bukadar ısrar ettiğine göre biliyodur

• 1300 un varsa ne soruyonkı. gıt al.

0|0
    0|0
    • işte hangisi karar veremiorm... 1300 üm nakit yok taksite gircem :/

• artık 1300 e ev taksıtıne gırılıyor. sana tavsıyem. 200 luk bı tel al 150 yede bı cın malı tablet al. okadar cok bankayla kankayla ugrasmıyosan bunnar yeter.

• şarjı uzun giden telefon istersen nokia 105 var. 35 gün dayanabiliyor

0|0
    0|0
  • öyle bir telefon çıktıysa bizede haber ver

0|0
    0|0
  • xperia tercih et derim.

cut.

0|0
    0|0
  • s3 önermem(kullanan biri olarak) casper via veya nexus 4 alabilirsin biraz daha üstüne koyup xperia z alabilirsen daha iyi olur tabi

0|0
    0|0
  • Nokia c3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şarjı uzun giden akıllı telefon yok bir kere onu unut:) ben s3 aldım samsung ve gayet memnunum cep kask falan herşey dahil 1200 tl ye gelmişti telefon çok hızlı kamerası güzel ama çok çabuk şarjı bitiyo ki hele facebook twitter instagram whatsapp gibi sosyal ağları sık kullanıyosan şarj aletini yanında gezdirmen gerekiyo :)) ama genel olarak gerçekten iyi bir telefon Iphone da neymiş! :D

1|0
    0|0
  • s2 al beşinci kattan asfaltda düştü sadece kenarında biraz çökme var hem fiyatıda uygun

0|0
    0|0
Yükleniyor...