Gelen mesajın cevabını neden geç yazarsınız

Ayrıldığınız birinden gelen mesajı görüyorsunuz ama o an cevaplamıyorsunuz biraz geç cevaplıyorsunuz nedeni ne olabilir mi umursamamk mı yoksa tınlanmamak mı ? ya da yoğunluk vs ya da rahat kafayla konuşayım düşüncesi mi acaba ? Nedir

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben şahsen mesajı gördüğüm anda kim olursa olsun cevap veririm. Geç cevap vermeye çalışıpta kendi kendime bir taraflarımı kaldırmam. Öyle yapan aptallarıda hiç anlamadım zaten :)

0|1
    0|0
  • Tınlamamak...

0|0
    0|0
  • Yoğunluk olabilir, ya da ne yazacağımı bilmiyorumdur

0|0
    0|0
  • Hiç cevap vermem genelde :)

0|0
    0|0
  • o anki düşünceyle alakalı

0|0
    0|0
  • 7/24 bir insan burda mı olmalı

toplantıdayım görşrz.s

0|0
    0|0
  • Mesajını beklemiyorum rolüne yatmak ışte çocukça...

0|0
    0|0
  • anlıkcıyım hayatta geç yazmam

0|0
    0|0
  • düşünsün delensin kafayı yesin diye

0|0
    0|0
  • Umursamamaktır

0|0
    0|0
  • piskopayım yarım saat o mesaja bakarım sonra cevap yazarım

0|0
    0|0
  • O konuda çok hassasım gelen mesaja anına cevap yazarım ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben nette değilsem ve netten gelen mesajlara cevap vermiyorsam nete bağlı değilim demektir ama özellikle birisi size bunu yapıyorsa sizi denemek veya oyun oynamak için yapıyor olabilir.Bunu bir erkek yapıyorsa muhakkak forumlarda arkadaşlarına ona taktık vermişlerdir.Köle taktiği.Gaz ver sonra ayağını gazdan kaldır taktiği :).Ben benimle bu şekilde iletişimde olmak isteyen beni değersiz hissettirmek isteyen insanları hayatidan siliyorum.Sizede tavsiyem silin.Oyun oynamak istiyorsa çocuk bahçesine gitsinler.Bana beni değersiz hissettirmek istiyorsa gitsin kendisiyle yüzleşsin.Böyle insanların oyununa gelmeyin.Hakkımızda hayırlısı :)

0|1
    0|0
  • daha çok onu umursamamaktan oluyor. mesajı atan kişiye verdiği değere göre değişir. çok yoğun da olsa özel hissettiği biri için en azından şu an yoğunum falan diye bişeyler atabilir.

0|0
    0|0
  • birazcık egomu tatmin edeyim bak beni böyle ararsın ama sen benim umrumda değilsin eskisi gibi birazcık bekle şekerim.bir başka sebepte sanki ondan mesaj geldiğini bekliomuş gibi sazan gibi atlamamak için bak bende hayatıma bakıom aaaaa mesaj atmışsın şimdi gördüm güya kulak ardı ediosun

0|0
    0|1
  • Ne diyeceğini bilemiyodur belki

0|0
    0|0
  • Gönderen kişi mühim ise anında yanıtladım değilse unuturum..

0|1
    0|0
  • önemsemiyordur aman bir ara cevap veririz diyordur

0|0
    0|0
  • geç yazınca biraz cool olur anladın mı bak işte hemen atlamıyorum havasından

0|0
    0|0
    • ama önemsememek değildir dimi ? çünkü normal zamanda da yazdığım mesajlara pekala da anında cevap aldım cunku :/

• önemsemek ama önemsemiyormuş gibi göstermek işte

• ben ne yapayım peki ? Cvp atayım mı

Yükleniyor...