En gözde kayak merkezleri nerelerdir?

Kayak yapmayı planlıyoruz 'Pepeveşilayla' ama nereye gideceğimiz konusunda hem fikir olabileceğimiz bir yer bulamadık.Sizinde değerli görüşlerinizi almak istiyoruzz..

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Stratejik konum olarak en ideali Kartepe bence.Ulaşım sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • Kartalkaya, Palandöken vey Uludağ olabilir.

1|0
    0|0
    • Palandöken çok uzak ya

• İstanbul'da yaşıyorsan Kartalkaya'yı tavsiye ederim. Palandöken uzak doğru, ama en güzel kayak merkezi orası. Acı yoksa kazanç da yok. :))

• Uludağ : İstanbuldan 75 dk deniz otobüsüyle Bursaya ulaşıp Teleferikle 30-40 dk ya oteller bölgesinde olabilirsiniz. Palandöken : İstanbuldan 100-120 dk arası uçak yolculuğuyla erzuruma ulaşabilirsin. Palandöken kayak merkezi erzurumun merkezinde olduğu için erzurum içinde ulaşım pek zamanınızı almaz havaalanından yarım saate kalmaz palandöken kayak merkezinde olabilirsin. Yada benim gibi bursada yaşayarak istediğin zaman 30-40 dk da uludağ da kar ve kayak keyfini yaşayabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Kaymaya gitmio musun kardeşim o zaman bol kar olan bi yere git. Erzurum iyidir. Gözde olunca nooluyor?

0|0
    0|0
  • nerede oldugunuzu yazsaydınız keşke? birde toz kar mı istiyorsunuz, bu bilinmeden tavsiye edemeyiz ki.

0|0
    0|0
  • Palandöken, Erciyes, Ilgaz, Uludağ... Karasal iklimin yoğun yaşandığı yerleri tercih edin. Ben Palandöken, Erciyes, Ilgaz triosundan birini seçerdim.

0|0
    0|0
  • uludağa gidin,kartepeye gidin yok kesmez derseniz palandökene gidin :D

0|0
    0|0
  • uludağ son ğünlerde müthiş günler geciriyor yagiş anlamında ama günü birlikse kartepe veya kartalkaya güzel kartalkayanın doğa yapısıda cok ğüzel:))

0|0
    0|0
  • Kartepeyı onerebılırım,yakın zamanda sırkettekı arkadaslarla gıdıcegız bızde.uludaga nazaran daha sakındır.

0|0
    0|0
  • uludağ olursa bende gellirim...

1|0
    0|0
  • kartepe ye gidin günübirlik

0|0
    0|0
  • uludağ

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uludağ gittim bi tek gayet mükemmel bi yer

1|0
    0|0
  • günübirlik kartepe tatil için uludağ

0|0
    0|0
  • ben sadece uludağı biliyorum..karı sevmediğim için asla tatilimi orda yapmam...iyi eğlenceler size..

1|0
    0|0
Yükleniyor...