Onu seviyorum fakat çok farklıyız

1 senedir beraberiz ama çok farklıyız ben geezmeyi eylenmeyi gezen biriyim delidolu yaşarım hayatımı fakat o hep kısıtlar kıskanır aiile yapılarımız farklı mesela onun aiilesi kapalı kız istiyo oda kapanmamı ister ama benim aiilem karışmamz bana bırakır siz olsanız sırf seviyounz die bunları katlanırmısınız

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba öncelikle Arkadaşım evlileklerde - Irk kültür çok önemlıdır bakınız sizin aıle kultunuz kapanma acılma vs.. nasıl ızın verıyor karısmıyorlar ama onların aılesı ıllakıde kapanacak dıyor. işte anlaşmazlık burada başlamış kadınlar nerede ne zaman nasıl gıyınmesını gerektğını iyi bililer, dolayısıyla günumuzde bu herkezin bir problemı halıne gelmiştir..

ne yazıkkı sevıyor dıye bunlara katlanmak zorunda değilsiniz.

eğerkı onlar senı sevıyorsa seni bu şekılde kabullenmek zorundalar. biraz mantıklı düşünmek lazım.

0|0
    0|0
    • öylede artık kendimi böyle kabul ettirecem

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu ilişki yürümez. Beraber yaşadıkca sorunlar büyür, yıpratır sevgiyi de tüketir geriye berbat bir hayat kalır. Bir ilişki için sevgi yetmez, saygı da gerekir. Saygı o kişinin yaşam tarzına, giyimine kuşamına, davranışlarına, alışkanlıklarına da anlayış ve saygı göstermeyi içerir. Ama aşkın gözü kördür, bunları görmez. İlişki uzayınca gerçekler ortaya çıkar önce aşk sonra sevgi biter.

Üzgünüm...

0|0
    0|0
    • artık ne varsa onu görücez

• Eğer evlilik düşünüyorsanız gün gelip boşanma durumu olacağını göze alın. Ve sakın ha sakın evllenir evlenmez çocuk olayına girmeyin. Evlenmeden önce sevgilinizle belli konularda anlaşın, kapanmam, gereksiz kıskançlıklar istemem vb...

• evlilik sırasına gels ekonuşurum

• Ben bir kızı nasıl sevdiysem oyle kalmasına saygı duyarım çünkü o halde sevmişim oda benı o haliyle kabullenmiş yani hiç bir şekilde değişmesine zorlamam hakkımda yok

0|0
    0|0
    • oda onun yapısı işte

• artık denicem

• aynı olsaydınız ne anlayacaktınız?

0|0
    0|0
    • ee böyle sorunlar çıkmazdı

• yoo ben hep kıskanma derdim 1 hafta dayanır b hafta huzurlu geçer sonra dayanamaz patlar

• aynı benim gibiymiş.biraz sende yardımcı ol

• Ya kapanırsın bu ilişki alır gider;ya açılırsın uzaklara bu ilişki biter )

0|0
    0|0
    • bend ebilmiyom artık ilşki nereye digicek

Kızlar Ne Diyor 2

• ortada katlanılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. ailende karşı değilmiş. belki sevgilin ilerde kocan olursa hayatın daha iyi olur hiç böyle düşündün mü? sonuçta kapanmak kötü bir şey değil ve Allahın emri.

0|0
    0|0
  • seni olduğun gibi sevsin.böyle daha mutlu olursun.

0|0
    0|0
    • aiile yapılarımız farklı işte

• düşünce yapısı böyle artık.saygı duymadan olmuyor malesef.benzer seylerı yasadım.ne hıssettıgını anlıyorum ama olmuyor.ilerde üzülmezsin umarım.

• inş canım bende bunu istiyom

Yükleniyor...