Sibel Üresin hakkından ne düşünüyorsunuz?

Geçenlerde arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu Sibel Üresin'in videolarını izlemeye başladım. Bu kadın gerçekten ciddi mi? Rol yapıyor gibi bi' hali var, ciddiyet göremedim pek. Hani, daşşak geçme tabiri var ya, işte o biçim :D Ayrıca bu kadının soy ismi de çok enteresan. Üresin nedir arkadaş :D Böyle tipler üremesin bence :D

Evet, ne düşünüyorsunuz bu hanımefendi hakkında? İlerde böyle bir kadınla evlenmek ister misiniz? Düşüncelerine katılıyor musunuz?

• Sibeller Üremesin
    100% (5)62% (5)77% (10)Oy Ver
  • Kadın haklı. Doğruları söylüyor. Ah ulan böyle manitam olacak 250 tl borcum olacak 7/24 çivilerim Allahsızım.
    0% (0)38% (3)23% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• onun gibilerin üreme organları alınsın ve nesilleri kurutulsun.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• sırf başı kapalı diye tv lere çıkarıyorlar o da saçma salak şeyler konuşuyor. oyuncu olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Erkek yalakası, üremesin o. Mundar etti tüm düşüncelerimi .

1|2
    0|0
  • İslam için oldukça tehlikeli bir kadın... İslam'ı bilmeseydim, dinden çıkmayı düşünürdüm sayesinde...

0|1
    0|0
  • Kadınlar dövülmeyi hak ediyor diyen, erkek yalakası

link

0|2
    0|0
  • Bence de üremesin. Kesinlikle katılmıyorum kendisinin beyni yıkanmış galiba başkalarını da bozmaya çalışıyor. Çok saçma bir insan yazdıklarını okuduğumda midem bulanıyo.

0|1
    0|0
  • kendi bedeni kendi kararı ! ! ! ! ! ! ! !

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• onu sevelim

0|1
    0|0
  • peçetenin kullanılmadığı bir döneme denk gelmiş bence.

1|2
    0|0
  • Kadın haklı. Doğruları söylüyor. Ah ulan böyle manitam olacak 250 tl borcum olacak 7/24 çivilerim Allahsızım.

0|1
    3|1
  • Kızım olsa penisime dava açarım

0|1
    0|0
  • Ulan 5 yıllık kafirim, ben bile o kadın gibi olamadım. :)

0|0
    0|0
  • Kadın haklı. Doğruları söylüyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...