Benı bırakıp gtmıstı ama gerı dondu

1 seneye yakındr cıkıyoduk sonra bırden eskı kız arkadasına gıttı benden ayrılır ayrılmaz butun arkadslarım onun arkadsları senden ayrıldıgı gunden berı senın adını sayıklıyo felan dedıler ben hıc takmadım ama aradan 1 ay gecti benı aradı bıgun işte ben senı unutmak ıstemedım ne yaptysam olmadı ne olur son bı sans felan dedı yok dedım kısacası 1 hafta cabasının sonucunda barıstık bundan once 2 kere aynısını yaptı bu 3. oluyo hanı bu sefer evlen benımle gıbısınden laflarda soyluyo benım merak ettıgım yıne aynısını yapar mı yıne ona gider mi guvencımı kaybettım galıba guvenemıyorum .

Güncellemeler:
? baska

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hemen affetmezdim çünkü zaten tekrar sevgili olsanız yap ihtimali var çok olmasada fakat zaten eskisi gibi iyi eğlenceli güzel bir ilişki yaşamanız çok zor yaşayamazsınız eskisi gibi sevemezsiniz öyle söyleyeyim ama seviyosan git fakat hemen sevindirme biraz burnu sürtsün sende bir arkadaşına de mesela knkna yani erkek varsa benimle sevgili numarası yaparmısın felan de hiç çaktırma o sevgilinle ne yapıyosan onlada aynısını yap yanından geç bazen o sevgilinin ama suratına hiç bakmak çaktırma bile :) 1 hafta sonra sende geri dön nolduuu yaaa felan der intikam almış olursun o da nasıl olduğunu anlar ve bir daha yapmaz belkide çünkü çok can acıttığını anlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eleman Allah'ın hakkı üçtür deyip gelmiş yine. Her şey sana bağlı istersen geçmişi unutup devam edersin ama 3 kez yapan 4.'yü niye yapmasın? Bence onun aklını çelen başka birileri var. Bu arada "güvencim" nasıl bir kelime la. Lugatınıza hayran kaldım.

0|0
    0|0
  • Sende onu bırak burnu sürtsün :)

0|0
    0|0
  • yok. galiba safsın

0|0
    0|0
  • bi pers ata sözü derki eğer bir olay bikere olduysa bidaha olmaya bilir ama 2 hatta 3 kere olduysa mutlaka 4 te olur 5 te olur

0|0
    0|0
  • gidip geldikçe keyif mi alıyosun

0|0
    0|0
  • Bende olsam aynını yapardım , nasıl olsa affediyon , boş kalınca dön güzelini bulunca git:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir kere olsa anlaşılır belki ama üç kere olmaz. hiç güvenme bence. onun kendi problemleri var, kişiliği oturmamış. bu noktadan sonra ne kadar zorlasan da güvenemezsin. belki kendi kendine oyun yapıyordur böyle, öbür kıza da aynısını yapıyordur. niyeti iyi de olsa kötü de olsa böyle kararsız erkekten hayır gelmez :(

0|0
    0|0
  • ilişkiniz folloş olmuş. evlenince de eski sevgilisine gider gider gelir artık :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...