Bosingwa TRABZONSPORDA DÜŞÜNCELERİNİZ NELER?

Trabzonspor bir bomba transfer daha yaptı ve chelseada çok beğendiğim sağ beki aldı düşünceler neler? :) link

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• İnşallah hayırlı olur hadi artık Trabzon'dan şampiyonluk bekliyoruz :) Bandırma Süper Lige çıksın Trabzon da şampiyon olsun :))) Ancak şunu farkediyorum ki oyuncu yetiştirmede ve.transferlerde Trabzonspor'un köklü bir geleneği var ancak elindekileri iyi kullanıp oyuncuları kaynaştırması lazım.

0|1
    0|2
  • Bizden aldıkları parayı yedirdiler kesin bu herife neyse helali hoş olsun Tolgaya değer :P

0|1
    0|0
  • kaliteli oyuncu,başarılı olur.

0|1
    0|0
  • hayırlı olsun.

0|1
    0|0
  • Yaşı büyük ama Portekiz'li katkı sağlayacağını düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • Harbiden iyi oyuncu .. İlk ilgilendikleri zamanda söylemiştim ..

Hayırlı olsun ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• güzel transfer tek sorun yaşı

0|1
    0|0
  • Trabzonspor Sadri Şener döneminde hep 2. sınıf yabancılar alıyordu ama yeni yönetim yıldız isimleri alıyor Bosingwa çok iyi bir sağ bek Trabzona büyük katkı sağlar

0|1
    0|0
  • Malouda'da eskiden beri çok beğendiğim hızlı ve teknik bir kanat oyuncusuydu bir de şu lucas barrios'u alırlarsa trabzon bu sene bayağa flaş transfer yapmış olacak

0|1
    0|0
  • Bu sezon herkes çok tehlikeli transferler yapıyor..

Hadi Hayırlısı..

0|1
    0|0
  • iyi futbolcu aldılar...ancak trabzonda sorun iyi kötü futbolcu değil ...

.

trabzonspor amatör takımmış gibi yönetiliyor...bunu, takımın başına tolunayı getirmelerinde de anlayabilirsiniz...o yüzden kimi transfer ederlerse etsinler sonuç değişmez...

0|2
    0|0
  • trabzona genelde iyi yabancı gelmiyo ama bakaz

0|1
    0|0
  • O adama şu ortamda eşek yüküyle para ödemek saçma. İsmen baktığımızda iyi transfer orası ayrı. Ama isimli transferlerin birçoğu hüsranla sonuçlanıyor

0|1
    0|0
  • trabzon ,gs'nin paf takımı gibi oldu :)) seneye kesin gs 'de

0|3
    0|0
  • Trabzon'a ne oluyor ya. Yada Türk futboluna.

Malouda, Bosingwa Trabzon'da, Taiwo Bursa'da. Bu sezon fena olur:D

0|1
    0|0
  • bosingwa iyi topçu iyi şeyler katar trabzona maliyeti fazla ama onuda ben düşüncek değilim :) genç olsaydı trabzon onu yetiştirir güçlendirir bize verirdi ama yaşı geçmiş :)

0|1
    0|0
  • trabzon - gs maçından bir hafta önce gs transfer teklifi yapar... gelecek sene gs de oynar

0|1
    0|1
  • Demekki seneye bedeva galatasarayda :D

0|3
    0|0
  • şaşırdım .

0|1
    0|0
  • Yanlış tercih bence.Trabzonspor bir kin ve kabadayı organizasyonu oldu yeni kabadayı başkanı ile.Milletin yakasına yapışır,herkese bağırır çağırır.Oyuncularının kasıklara tekme atmasını söyler vs.

Dünyaca ünlü futbolcuların bu hengameye girmeleri kariyerlerine zarar veriyor sadece.Neredeyse sadece bir memleketin takımı olan bir klübün bazı şeyleri aşması gerek.Bir ÇArşı olabilmeli.

Yanlış anlaşılmasın benim için mafya Aziz Yıldırım neyse kabadayı Hacıosmanoğlu da odur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...