Sınırsız internet paketi

sınırsız internet paketi arıyorum. operatör farketmez numara taşıma yapabilirim. ama internet paketine ek olarak sms ve dakika da olmalı. bu tarz paket bilen var mı?

Güncellemeler:
link nasıl sizce?
linkteki paketi alıp ayrıca ya lumia 520 ya da iphone 4 almayı düşünüyorum :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni Nesil 1000 Extra paketini alabilirsin. İlk 12 ay 40, sonraki dönemlerde 45 TL imiş. Sınırsız internet dediği de 2 GB'lık kullanım sonrası dediğim gibi paket çok fazla yavaşlıyor. Ki ben her ay bu mobilden bu kadar fazla tüketeceğini düşünmüyorum. Çok fazla video vs. izlemezsen. :)

1|0
    0|0
    • online ödev gibi gerizaklıca bir şeyim var :D

• Dediğim gibi sen hepsini bir arada istiyorsan ve faturalı hat kullanacağım diyorsan bu paket gayet iyi fakat paket aşımında tıkır tıkır fazlasıyla işliyor avea, haberin olsun. :)

• teşekkürler :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Turkcell'de 21 TL'ye 300'er dakika konuşma süresi yapıp üzerine 6'şar liradan 500 MB ve 1000 SMS paketi eklettirebiliyorsun. Ayrıca Turkcell'in 25, 30 ve 40 TL'lik sınırsız internet paketleri var. Lakin avea olsun ya da Turkcell olsun hepsinde belli bir kullanımdan sonra hızın düşüyor.

0|0
    0|0
    • hızı problem değilde sınırsız internet şart :) turkcell de kazık :)

• 3 TL daha az ödemek istiyorum diyorsan o zaman Avea'dan alabilirsin. Avea'da sınırsız internet paketi 22 TL ancak çekim kalitesi Turkcell'e göre daha düşük. Ama yine de senin tercihin. Avea bir kota belirlememiş hızın düşümü konusunda. Ama daha önceden arkadaşımın bu konuda sorun yaşadığını ekstra ücrete tabi tutulduğuna şahit oldum. Sen bilirsin, senin hattın senin kararın ehe :")

• nokia dan uzak dur bence nokia eski başarısında değil artık,kendine hayrı kalmadı ...

1|0
    0|0
  • avea 28 lira oldu 500 dk her yone 5000 sms her yöne ve 1 gb 3g hızında sonra hız düşürerek sınırsız

1|0
    0|0
  • Avea da var sitesinden Bi bak 500 dk 5000 sms sınırsz net. Faturalı ama.

1|0
    0|0
  • Turkcell benim sınırsız ayda 25TL

1|0
    0|0
  • turkcel 19tl sınırsızdı galiba.

aveada sms dakika net için vardı 20 tlmi neydi

1|0
    0|0
  • 25 tl ye faturalı hatlarda aveada 250 dk 250 mb internet ve 250 sms var ben kullanıyorum memnunum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...