Hayatınızın en büyük rolü...

herkesin hayatı bir filmdir ve yönetmenleri hep bir kişidir. .sizin yönetmeniniz kim? Hangi filmin başrolüsünüz? Ve yıllar sonra nerede olacaksınız?

Örnek:

Yönetmen: kendim

Film: 20 dk

Yıllar sonra evimde ailemle çok mutlu olacağım :)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ömür figüranlıkla geçiyor

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• film 10 dakika

yönetmen:hayat

:))

yıllar sonra biriktirip ticaret yaptığım para ile deniz kıyısında sahilde alacağım yazlığın önünde boş sahilde tabi kimse yok benden başka :D sandalımı ya da küçük teknemi zımparalarken çok mutlu olacağım :)) tek katlı yazlık deniz kıyısında bambu çatılı belki de bir ev

1|1
    0|0
  • yönetmen de oyuncu da benim (mahsun kırmızıgül gelmesi akıllara:(( galiba yapayalnızım filmin konusu şizzofrenii :))

1|2
    0|0
  • yönetmen : kendim

filmin adı : The End Of Live

film : 5dk

yıllar sonra belki boğazda ıssız bir tepede düşünürüm hayatımı yaptıklarımı ve hepsini tek bir hamlede yok etmek için 5 saniyelik bir yolculuğa çıkarım belkide hiç dönüşü olmayacak bu yolun ve kendimi serin sulara bırakırım film tırt bitti kapat kapat zaman kaybı :D

1|0
    0|1
    • Prens tipimi var bende amk :D

• Deme öyle :D Biz o anı yakalamak için ışıkla kaç saat ugraştın ne acılar çektik.. Photoshoplada oluyormuş megersem aynısı yersinlik.. 0 oynama resimde bu arada :D

• helal olsun adamlar profesyonel çalışıyo :D

• ilerde hatırı sayılır para kazanıp kendi işimle uğraşırken bir yan iş olarak küçük güzel bir kafe açıcam ve umut ediyorum ki biri adına bir hayır kurumu açıcam. aile konusysa tam bir merak kim bilebilir ki :)

1|1
    0|0
  • Yönetmen: christopher nolan

Film: 2 saat 40 dk

Konu: sadece hak edenlere cezasını veren emekli olmuş bir suçlunun miami'de takılırken bir anda kendini yeniden eski dünyasında bulması

Başrol:Ben :)

1|0
    0|1
  • En büyük rolüm bir kadının bekledi kara şoveyesi oluşumdur..

1|1
    0|1
  • yönetmen: hayat şartları

film: 40 yıl

üniversitenin birinde sistemle kavga eden bir hoca.

1|1
    0|1
  • ablacım kafa mı güzel ne filmi ne yönetmi adama 5 dakka sonra ne olacağını bilmiyor sen yıllar sonrasından bahsediyorsun sen diyosun atış serbers millet bol keseden atsın

0|0
    1|0
  • yönetmen:kendim

film:kısa metraj ama sürükleyici

konu:hızlı yaşa genç öl

1|1
    0|2
    • (80 yaşına kadar yaşadı öldügünde bir peçete kadar kırışıktı ve yaptıgı en büyük hız saatte 20 cm..)

• tamam abisi ilerde kumda oyna hadi bakım

Kızlar Ne Diyor 2

• yönetmeni benim haliyle:)

1|0
    0|0
  • Film adı: Ahirete yolculuk

Yonetmen:Allah

Oyuncular: Kulları

Film hakkında genel bilgi: Hayat sınavı

Sure: Kıyamet'e kadar olan vakit.

Benim filmim bundan ibaret.

0|1