Arkadaslar ne yapardınız merakımdan :)

Sıze bu sıtenın yetkısı verılse ne yapardınız nelerı degıstırırdınız ve ne gıbı yenılıkler yapardınız? Degısmesı gereken cok fazla sey ve yapılması gerektıgını dusundugunuz yenılıkler vardır bence :)

0|0
13|19

En İyi Kız Görüşü

• Tema çok karışık bikere düzgün kodlar yazar düzenlerdim..

Profilde kendi otomatik seçtiği avatar olarak adlandırdğımız kısmı düzenlerdim..

Cinsel bölümde hatun düşürmeye çalışanları banlardım..Sorulara karışmazdım tabiiki cinsel bölüm varsa zaten karışmayz.

Logoyu değiştirirdim..

İşi bilen sürekli sitede olabilecek hızlı ve pratik modlar seçerdim..

Büyük reklamları biraz daha küçültürdüm tamam çoğunu google seçiyor ama bukadarda büyük olmaları gözyormaları gerekmez para alıyorsanda siteyi batırmadan..

Başlıkları düzenlemeye çalışırdım daha okunaklı anlamlı mesela 'Lütfeeeeennn yardımm.' diye bir başlık olamazdı :D.

Melek Grupları yapar ona göre üyeleri ayırırdım çok hoş olurdu doktorlar mesela bir yerde olurdu sağlıkla ilgili daha çabuk aydınlanırdı insanlar..Mesela Müzikle ilgilenen bölüm vs :D..

Daha kullanışlı göz yormayan.Site başıboş gibi açıkçası üyelerle ilgilenirdim isteklerini sorardm :D.

1|1
    0|0
    • Bu arada meslek grupları bide yorumu düzenleyelim falan olurdu iyi yani :D

• Vay bee bıldıgın secıme gıden basbakan adayı :)) adını aldım mod falan olursan beklıyorum bu yazdıklarını :))

• Hahaha çok teşekkür ederim eskiden adminliğim vardı başka sitelerde süpermodluk falanda yapmıştım ordan kalma sanırım tekrardan teşekkür ettim :)))..İyigeceler..

Erkekler Ne Diyor 19

• Forum alanı açardım(riskli ama soru cevaplara ilgi azalabilirdi)

Mesajlar tasarımını değiştirirdim(sayfa numarası yok, bir mesajı bulmak çok zor oluyor)

levelleri arttırırdım, level 20 ye kadar, kimi levellere çeşitli özellikler getirirdim(gizli kullanıcı, hediye çeki vs hediyesi, kategorilerde cevap verme limiti vb)

Yazılar Hikayeler bölümünü KS Blog Platformu olarak değiştirirdim

Flash butonlar yerine normal butonlar eklerdim

4 renkli tasarım menüsü eklerdim

Profil tasarımında çeşitli değişiklikler getirirdim

cut.

0|0
    0|0
  • işte bu soruyu bekliyodum.

Öncelikle bildirimler otomatik güncellenmeli.F5 de nereye kadar.

Cevaplarımı beğenenleri ve eksileyenleri görebilmeliyim en doğal hakkım.yok öyle kaçma.

Saçma sapan soru soranların üyeliğini anketle ipttal ederdim. örn. aşk nedir ,sürtünmeyle hamile kalırmıyım. bunların neslini tüketmek lazım

Bazı soruları keske sormasaydım diyosun onları profilinden kaldırabilme özelliği aynı şekilde cevapları da.

Gizli olma özelliğini sadece cinsellik konularında kullanmalılar.boku çıkıyo yoksa yemek tarifi gizliden sorulur mu nan.

Bazı sorularına fazla cevap alamıyosun onları tekrar gündeme getirme butonu.

daha var da yoruldum

1|0
    0|0
    • Bencede kaldır butonu olmalı en azından kendı sordugum soruya yapılan gereksız sacma cevaplaru

• tüm yazdıklarımdan çıkardığın sonuç bu mu?

• Hepsıne bır cevap yazdıgımı dusun okudum ama guzel dusuncelerın :) benım de dusundugum o ıptal butonuydu :) kızma hemencık

• Bu gizlemme olayini aninda kaldirirdim ortadan.. bide küfürlü ya da assagilayici yorum yapan kimmvarsa puan seviye flan dinlemeden banlardim.. heleki fake oldugu belli olan profiller aninda ucar giderdi.. saatlerimi gunlerimi alacak olsada yapardim bunu :)

0|0
    0|0
    • Kesinlikle yetkılı sen olmalısın :) bırde burda amac sorulan sorulara mantıklı sevıyelı cevap vermekse onun dısında sorulara saacma sapan sadece yazmak ıcın yazan gereksız ınsanlarıda sılermısın :)

• Olur tabi hersey siz sevgili uyelerim icin derdim. Tüm mantiksiz sorular cevaplar KISILER ban ban ban.. seviye korunmalı cocuk coluk dolu ortalik..

Beni siz yarattiniz diyerekten ufak bir sirinlik yapip teşekkür ediyorum:))

• cappy34'ün xperini -1'den kurtarırdım dfkjkgl

0|1
    0|0
  • Öncelikle Profil sayfasının düzenlenmesindeki kısıtlamayı kaldırırdım. Sonra bazı üyelere tolerans tanınırken bazılarına tanınmaması olayını kaldırırdım. Şikayetler çok ağır işliyor. Yönetim kadrosunu genişletirdim. Tekrar sorulan soruların silinmesi ve soru ve cevapların kontrolü için moderatör ve süper moderatörlerin yetki alanlarını yeniden düzenlerdim. Daha bir sürü şey var buraya yapılacak olan.

0|1
    0|0
    • şuanki gereksiz yönetim yerine. Senin gibi insanlar gelse ne iyi olurdu haci

• Darbe yapardım:/

0|0
    0|0
  • Insanlarin alstigi sekilde birakirdim

0|0
    0|0
  • Siyaset ve din kategorisini eklerdim

0|0
    0|1
  • bütün Allahsızlara mılletı aşağılayan tiplere ıp ban atardım bu ne yaw ulan metre kareye 12432142 tane dıne hakaret eden sahsa hakaret eden y..şak var sitede ..

1|0
    0|0
  • herkesi sileridim, yeniden üye olsunlar:D

0|0
    0|0
  • Balonlu pembeleri patlatırdım muhahah

0|0
    0|0
  • Üye olurken tc kımlık tel no ısterdım fake kız hesabı acmasın ıbneler

0|0
    0|0
  • çoookk fazla çalışır türkiyeye yaymaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • şu gereksiz tartiştiklarimin adresini alir ps3 gruptan arkadaslari toplayip evlerini basmassam!

0|1
    0|0
  • satardım direk

0|0
    0|0
  • güzel bir paraya satardım ben olsam :P

0|0
    0|0
  • herkesi banlardım

0|0
    0|0
  • Sadece mesajlaşma kısmını biraz daha sadeleştirseler daha güzel olacak. Çok karışık nedense

0|0
    0|0
  • Seni silerdim gereksizliginden..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Lafım tüm Moderatörlere degil, ama bilin ki 10`undan 8`ine sesleniyorum bunları yazarken.

Bir cogu okuma acizi..

Bu yüzden ilk onları degistirirdim.

Objektif degiller ve en önemlisi kalite kokmuyorlar..

Moderatör dedigin biraz kalite kokucak! Bi` durusu olucak, ona yazarken korkucaksın biraz..

Bizimkilere bakın hele..

Osursam yere düsecekler.

Peah!

Ya daha degistirilcek cok sey var da..

Sagdan giriyorum yine sagdan cıkıyorum, dönüp dolasıp Moderatörlere geliyorum.

Sevemedim bir türlü.

Siteye giris yası sözde +18.

Haha!

Ulan sen bi` kendi Moderatörlerinin zeka yasına bak hele..

Ondan sonra koy o kuralı.

"Okumadım ama etkileyici bir giristi, ne diyeyim" diyen bir Mod`tan adam olur mu?

Olmus iste..

Nasıl olduysa..

Gerisini siz anlayın.

Büyük ihtimalle de kaldırılır bu yorumum.

Yediremiyorlar kendilerine böyle lafları..

1|5
    0|0
  • aynı kalırdı hersey

0|0
    0|0
  • cinselliği kaldırırdım

0|0
    0|1
  • giriş kısmını değiştirirdim bir de hakkının resmini değiştirirdim ayrıca yorumlara gelen cevapları da bildirimlendirirdim

0|0
    0|0
  • Umurumda olmazdiniz. Bir cevap 0.5 xper olurdu. Sorular 1 xper.

Iyiyim ben burda.. link

0|0
    0|0
  • Herkese gelisimin hediyesi olarak 2000 xper veririm.

0|1
    0|0
  • Herkesin 18 yaş üstü olmasını sağlamaya çalışırdım,nasıl yapardım bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Tc kımlık numarası canlı goruntu kımlıktekı resımle uyuyormu dıye :)) olabılır aslında ergenlerden kurtuluruz fena mı :)

• Mesajlama olayını geliştirirdim.

0|0
    0|0
  • bütün kezbanları ve şakirtleri atardım..

0|1
    0|0
  • Mesajlasma sistemi cok kötü ya bide telefondan cok net paketi yiyor düzenleme yapilsin.

0|0
    0|0
  • Cinsellik bölümünü kaldırırdım,sitenin yaş sınırını 16 yapardım

0|0
    0|0
  • guruların xperini çalardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...