Ks ailesi sizin seciminiz

ne olurdu 10 dakikada bir karakteri degisen birden iyiyken kötü olan sizle dalga gecen ya da dalga konusu yapan size p.ç gibi davranan fakat kaşar olmayan bir bayanımı tercih ederdiniz yoksa parası olan kaşar olan fakat sizi gercekten seven bir kız gibi davranıp arkanızdan is ceviren kızımı tercih ederdiniz?

Güncellemeler:
ikilemde kaldım 2 si arasında yalnız kalmak gibi söz konusu yok o yüzden

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• film senaryoma ilham oldun:D

0|1
    0|0
    • össde türkçe sorusunu bu kadar çok okuyup düşünmemiştim a mı desem b mi desem :D ne desem:D

• 2 side birbirinden berbat ama mantıklı olan 1.si gibi :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir kere bu 'kaşar' kelimesi ne çirkin bir kelimedir. Bir bayan için söylenebilecek en son söz. Keşke bunları aşabilsek.

Neyse sorunuza gelelim. Şu anlattığınız seçeneklerden başka seçeneğiniz yok ise eğer, bence ikisinden de uzak durmalısınız. Zaten 10 dakikada karakteri değişen bir insanın karakter sahibi biri olduğunu düşünmüyorsunuz umarım. Bunun kızın ne olduğu ile alakası yok. İyi veya değil. Karaktersiz olmak kötü olmaktan daha kötüdür. Ayrıca ikinci seçenekte ilkinden pek farklı sayılmaz. İkisinde de karakter bozukluğu olduğu için tavsiyem.

Mesafe mesafe mesafe...

2|0
    0|1
    • kaşar kelimesi çirkin degil tam yerine oturmus bir sözcük istersen o... diyelim? daha çirkini?

• Terbiyen buna müsait belli senin.Bende senin gibi nedüğü belirsiniz, gereksiz, dünya'da boşuna yer kaplayan akıl fakiri insanları adam yerine koymuş konuşuyorum ya... Allah ıslah etsin. Annene ve babana sabırlar versin.Senin gibi çocukları olduğundan gurur duyduklarını pek sanmam. Nede olsa erkek güzelisin ...Ahhhaaa haydi bakalım cimcime... seni bekleyen erkekler var.Bir zahmet onları bekletme...Hayırlı geceler...

• ya bir s.ktir git mal kendi kafanda kurgulayıp burda yazıp kral oldugunu sanıyosun sen anca benimkisinin kralı olursun şizofren misin nesin defol git kim oldugumu tanımadan aileme laf etmişsin gerizekalı bebe seni iyi s.kememişler ben söyliyim

• secmek zorunda mıyım

0|0
    0|0
  • Aralarında seçim yapamadım..

0|0
    0|0
  • Yalnız kalmak daha mantıklı bu durumda:)

0|1
    0|0
  • yazdığın soruyu bide sen oku tekrar eminim bizim cevabımıza ihtiyacın kalmayacak azıcık aklın varsa

1|0
    0|0
  • hiçbirisi hiiç.

0|0
    0|0
  • tercihler kişiden kişiye değişir hangisi daha sıcak geliyosa onu seç

0|0
    0|0
  • Ikisini de ayni anda idare ederim

0|0
    0|0
    • haha ikiside manyak lan nasıl idare ediyim idare etmem icin insan üstü varlık olmam gerek

• Bu durumda en iyisi yalnız kalmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ikiside kötü

0|0
    0|0
  • kaşarı zit, diğerini kanırtarak zit. sonra ikisini de bırak.

0|0
    0|0
  • Normali yok mu oğlum bunun?

0|0
    0|0
  • madem ikisi arasında kaldın ilki diyorum ama şahsi fikrimi soracak olursan ikisi de 0

0|0
    0|0
  • 2 sinide kabul etmem ak manyakmıyım ben knk

0|0
    0|0
  • ikisi de bana göre değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...