E kitap sitesi önerilerinizi alabilirmiyim ?

e kitap sitesi arıyorum arşivi geniş tercümesi güzel varmıdır bildiğiniz önerdiğiniz

4|3
4|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• özel arşivim bak bu.bi saattir upload etmeye çalışıyorum ona göre : )

link

3|1
    0|0
  • Kitabın sayfasını çevireceksin yahu, bir gram tat almıyorum elektronik ortamda.

2|0
    0|1
  • Guzelim arsivler korsan diye kapatildi. Cok sahane siteler vardi. Epub ariyorsan ben de zamaninda kindle icin çektiğim iyi bir arşiv var. Istiyorsan bir ara dropbox a atarim. Linki paylasirim sonra.

1|1
    0|0
  • Yabancı dilin varsa buradaki kitapların tamamı ücretsiz (tamamı telif hakkı bitmiş eserler, hiçbiri korsan değil): link

1|0
    0|0
  • İngilizceniz varsa aradığınız tüm kaynakları burada bulabilirsiniz. link

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Senin siten var mı ki?

(kitap gibi kadınsın esprisini yeterince igrenç yaptıgımı sanıyorum)

(kızma canım sıkılıyorum takıldım öyle)

1|0
    0|0
  • aslnda var ama ne tur kıtaplar okumak ıstedıgıne baglı.facebook uzerınde e-library var..

1|0
    0|0
  • Ne tür kitap istiyorsun.

2|1
    0|0
  • merhaba facebook'ta açılan yeni sayfamızı ziyaret etmenizi rica ederim.istediğiniz her kitap e-book formatı varsa yüklenecektir.bana direkt mesajda atabilirsin.

master mind

E-Kitap İndir ve Oku

1|0
    0|0
  • soruyu not ediyorum benimde ihtiyacım var

1|0
    0|0
    • iyi o hal ek bilgi alırsan bana da ilet ;)

• hemncik yaparım bugün araştırma yönüm zayıf yarın bakar buldugum linkleri paylaşırım . e kütüphane linki olsa ne güzel olurdu bu arada arşiv gazeteleri denedin mi çok keyifli

• yoo denemedim :) acele etme yav elimde zati gılgameş destanı var ben onu bitirene kadar ohooo :)

• link vermeyi bilmiyorum kitapyurdu.com verildimi bilmiyorum birde pttkitap.com var

1|0
    0|0
    • teşekkürler :) sayfanın linkini kopyala yapıştır yapıyorsun link aktif halde geliyor , yazar bakarım siteye

• :) sorun değil.. link denemeni burda yapabilirsin

• www.kitapyurdu.com deneme

• kütüphane oluştur bence o daha iyi gibi.. sencede daha iyi olmaz mı?

1|0
    0|0
    • var kütüphanem zati sığmıyor kitaplarım evim malikane değil ki tavndan tabana duvardan duvara raf yapayım

• öylede çok pis huylarım var kitaplarım tertemiz olacak çizik ya da sayfa katlama olmayacak birisi kitaplarımın sayfasını katladımı deli oluyorum bu yüzden kolay kolay paylaşamam... e kitp a karşı değilim ama okuması o kadar zevkli değil bence de

• haha:) ne kadar fazla insan okursa o kadar iyi ama okuması verdiğin içinde arkadaşın ya sana tekrar vermeyi ınutru ya da kaybeder.. kesin bir iş gelir o kitabın başına:D

• seni kafe den mi kovdular da dışın da çekildin :D .>)

0|1
    0|0
  • Bu konu takip etmeye değer uzun zamandır arıyordum doğru düzgün bir kaç site

1|0
    0|0
  • beleş kitap arıyorum diyosun yani :) Kitap arkadaşlığı kur bence daha güzel

1|0
    0|0
    • evet öyle diyorum kitap arkadaşlığı ne ola ki kitaplarımı başkasına mı vereceğim yapamam o çok zor iş çok takıntılıyım kitaplarımın sayfası katlanmayacak üzeri çizilmeyecek su damlamayacak

• sen olmuşsun be ablacım gerek yok kitaba falan seni nirvanaya alalım

• belli olmasımı gerek ? illa etiketlenecek mi canan bu kitabı okudu diye

bu takıntıdır kardeşim bazıları kitaba kağıt mendil muamelisi yapar ben sevmem

• yerli kaynak bulmak çok güç.

1|0
    0|0
  • düzeltmeden edemedim, soru ekleri ayrı yazılır.

not: sakın cümleye büyük harfle başlanır diyerek ayar vermeye çalışma :)

1|0
    0|0
  • torrent kullanıyorsan kendi kullandığım bir siteye davetiye yollayabilirim..

0|0
    0|0
  • kitap mı. o ne be

0|0
    0|1
  • link link bu ikisi iyi gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bulursan banada atar mısın iyi olur ben sadece ilyada ve grinin 50 tonu serisini indirdim istersen yardımcı olabiliirim

1|0
    0|0
  • Alexandre Cavelius leyla Elif Safak ask Khaled Hosseini ucurtma avcısı muhtesem kıtaplar ama ozellıkle leylayı sıddetle onermekteyım :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • idefix bir kitap satış sitesi idefix in e-kitap bölümüde vardı bildiğim kadarıyla bir bak istersen

1|0
    0|0
Yükleniyor...